Hysteroskopia v Košiciach - skúsenosti

bambula31
1. jan 2021

Ahojte, je tu niektorá ktorá bola už na Hysteroskopii v Košiciach?
V ktorej nemocnici ste boli a ako to prebiehalo, prípadne odporučiť lekára. Ďakujem

zanajana
1. jan 2021

@bambula31 Ahoj, ja som bola na poliklinike na Toryskej (tam kde je pohotovost) na 1. poschodi, asi pred rokom a pol. Bol to rýchly zákrok v krátkej narkóze, ráno prídeš, po zákroku Ťa hneď prebudia, nechajú Ťa trochu pospať a ideš domov. Potrebuješ samozrejme niekoho ako doprovod, kto po Teba potom príde. Celkovo som bola dnu asi hodinu a pol. A o pár dní si prídeš po výsledky. Ak chceš, pošlem Ti t.č.

bambula31
autor
1. jan 2021

@zanajana ďakujem pomohla si mi velmi, budem Ti veľmi vďačná za kontakt

zanajana
1. jan 2021

@bambula31 Poslala som do správy.

sunny15
21. máj 2021

@bambula31 Ahoj,tiež sa chystám na hysteroskopiu,vieš mi poslať kontakt kde sa objednať? resp.za akú dlhú dobu si dostala termín zákroku?Kto ťa operoval?dakujem pekne

bambula31
autor
21. máj 2021

@sunny15 mňa nakoniec doktor neposlal

sunny15
21. máj 2021

@zanajana Ahoj,tiež sa chystám na hysteroskopiu,vieš mi poslať kontakt kde sa objednať? resp.za akú dlhú dobu si dostala termín zákroku?Kto ťa operoval?dakujem pekne

zanajana
22. máj 2021

@sunny15 Popravde, už som to číslo vymazala a ani neviem, či by ešte bolo vôbec aktuálne, či tam ten lekár ešte pracuje, predsalen sú to už nejaké 2 roky, čo som tam bola na hysteroskopii. Ale postupovala som tak, že som si našla Polikliniku Toryská (resp. Poliklinika Terasa) a na ich stránke medzi kontaktmi majú uvedené t.čísla. Volala som na jedno z nich, dovolala som sa tam na recepciu a oni mi dali konkrétne t.č na doktora aj s inštrukciami. Tak skús takto. Meno lekára si už nevybavím. Termín Ti dajú hneď ako to bude možné, určia oni podľa dĺžky cyklu, poslednej menštruácie atď.

sunny15
23. máj 2021

@zanajana ďakujem pekne,aj toto info mi pomohlo🥰