Hotel Centrum Košice

topanocka15
1. jún 2022

Čaute baby, mám takú otázku,zastavila ma minule jedna pani,že robí anketu o pleti atď a že ak budem vybraná,tak môžem ísť na čistenie pleti do hotela Centrum v KE. Tak mi volala,že ma vybrali,ale absolútne nič o tom neviem nájsť na nete,co to je za salon a pod.Mate niekto skusennosti?Boli ste tam niektorá? Zdá sa mi to divne,ze vôbec nič o tom neviem najst😶‍🌫️

mathias232
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
topanocka15
autor
1. jún 2022

@mathias232 Áno,pomýlila som sa. No každopádne o tom nič nie je na nete. Boli ste tam niekedy niektorá?? Je mi to divne,ze vôbec nič o tom neviem nájsť

viestta
1. jún 2022

@topanocka15 pani si tam prenajala priestor a tam predáva nejakú kozmetiku v MLM systéme. Niečo ti spraví, ponúkne kozmetiku a keď nič nekúpiš tak bude otravovať. Loví zákaznícky ako vie. Kozmetický salón tam nie je.

topanocka15
autor
1. jún 2022

@viestta Ahaaa a vy ste tam boli? Myslela som si,že niečo také to je. Každopádne tam nepôjdem.

gr3tch3n
1. jún 2022

Presne tak ako vraví viestta, je to predpokladám nejaký Avon, Oriflame, Mary Kay a podobné mlm hovadiny.. po Tom "skvelom" čistení ti bude pol hodinu tlačiť do hlavy,aby si s nimi spolupracovala a mala kadejaké "členské výhody". No proste blbosť a nešla by som.

topanocka15
autor
1. jún 2022

Nejdem tam,písala som,že nie. Kašlem na také somariny, nie je to pre mňa. Chcela som len vedieť,či tam niekto bol,či má skúsenosti,tak som rada,že ste sa ozvali.

viestta
1. jún 2022

@topanocka15 nebola, ale viem ako fungujú tieto "kozmeticky"

lelka5
8. jún 2022

@topanocka15 ahoj, urcite neodporucam, mna tiež takto zlákala, prišla som tam, nič s kozmetikou to spoločne nemalo, prvý krok do “salónu” a zaskočia ta namiesto kozmetického kresla plastové záhradné stoličky 🙂 vsade povykladane LR produkty. Slušne som jej hneď na začiatku vysvetlila že nebudem meniť svoju lekárensku kozmetiku, a čistenie? Hrôza. Prišla som domov a po jej “čistení” som mala neodlicene nánosy makeupu, keďže som k nej šla z prace. Slušne som všetko odmietla a už sa neozvala 🙂

lalala2020
25. mar 2024

Oooooch…. Pozor na tú ženu!!!🤦‍♀️