Hlavná pošta v Košiciach

viky_21
21. sep 2022

Ahojte maminy, ako prosim riesite ked potrebujete ist na hlavnu postu v KE s kociarom ? Existuje tam nejaky bezbarierovy pristup ?

lily14
21. sep 2022

@viky_21 je tam dole číslo a prídu ti pomoct

annlis
21. sep 2022

@viky_21 zial, tu sa na bezbarierovost nehraju. Bud si kociar vytiahnes po schodoch sama, alebo ti pride pomoct vratnik/sbs. Uz som sa na to pytala, aj ofico stazovala ale nic 🤷🏻‍♀️

lily14
21. sep 2022

Veru mohli by tam čosi urobiť,preto chodím až na sever

sebinko23
21. sep 2022

@lily14 tam roky rokuce sa ľudia stažujú a nič 🙄 najhoršie je že v okolitých blokoch býva aj veľa starších ľudí a na nich taktiež nik nemyslí 🙄

annlis
21. sep 2022

@lily14 no to mas fajn, pre nas je hlavna spadova, takze obcas musim ist na postu po balik, a poviem ti, s dvoma drobcami je to ine fitko 😏

viky_21
autor
21. sep 2022

Akoze je to smutne ze v mojom okoli zrusili uz 3 posty. Baliky mi chodia na hlavnu postu a ja si stale musim zhanat strazenie k malemu aby som sa tam dostala. To je fakt taky problem tam spravit nieco bezbarierove 🤦‍♀️ este viac schodov tam mohli dat ..

nafka0483
21. sep 2022

@viky_21 Je to historicka budova, myslis, ze tie schody tam postavili nedavno len tak z rozmaru?

Uz sa to viackrat riesilo, ak sa dobre pamatam tak vraj pamiatkari nepovolili - neviem ci to bola pravda.
Urcite by to vyriesit mali, dovtedy normalne poprosit okoloiducich aby pomohli kocik vyniest alebo vratnika/sbs.

niki11223344
29. sep 2022

@annlis je to hanba, ja si myslim zeby mohli urobit hoc z dvora nejaky bezbarierovy pristup. Rozmyslala som ci to nedat do medii, ze sa mozno veci pohnu. Lebo. To nie je len vec mamiciek ale aj starsich kudi co sa musia pol hodiny stverat do tych schodov

bambulka814
29. sep 2022

Nosič?

annlis
29. sep 2022

@bambulka814 ano, mam aj ten a “bezne v provozu” ale tam vacsinou idem po balik - cize kocar je vyhoda. Ja nevravim, ze sa na tu postu neviem dostat - o tom potom. Vravim, ze by sme sa v 21.stor mali zamyslat nad bezbarierovostou takych dolezitych institucii.

A teda - ja byvam na juhu, napriek tomu nie je moja ulica spadova do astorie ale na hlavnu co mam hoooodne od ruky z juhu. “Preposielanie” balikov ci zmena spadovej posty je nemozna 🤷🏻‍♀️

neve555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
neve555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
neve555
9. máj 2023

Preco na nas nadava prefarbena baba na poste v kosiciach?Ha?Uz jej mame plne zuby.Huhuuuu pekladas palety baba tak nenadavaj na inych okolo seba.Perfarbena baba

nafka0483
9. máj 2023

@neve555 Ty si v poriadku? Uz treti komentar o tom istom len inak preformulujes a predchadzajuce zmazes.
Ak mas v praci nejaky problem tak to ries tam, tu si to prefarbens baba ani zvysok "kolektyvu" neprecita.