Hľadám si kamarátky z Košíc

bublinkapotvorka
7. mar 2023

Ahojte mam 28 rokov a hľadám si kamarátky z Košíc na trávenie voľného času mám jedno dieťa chlapca tak si hľadáme kamarátky spoločnosť na spríjemnenie času niekoho s kým porozprávať a tak keď ze nemám žiadnu kamošku z dieťaťom tak hľadám niekoho tu ďakujem

ivangeline
7. mar 2023

Ktora cast KE?

asdfka
7. mar 2023

@bublinkapotvorka kludne mi napis, sice o mesiac rodim, muz v robote do vecera, budem sa nudit pocas dlhych jarnych/letnych dni 😊

226lenka
7. mar 2023

@bublinkapotvorka ahoj tiež si hľadám kamarátku, mám 32 rokov a 3mesacneho syna

bublinkapotvorka
autor
7. mar 2023

@226lenka jej super tak si môžme písať rada by som sa zoznámila

bublinkapotvorka
autor
7. mar 2023

@ivangeline to je jedno ja sa prispôsobím

bublinkapotvorka
autor
7. mar 2023

@asdfka super gratulujem rada sa zoznámim

kiks1992
7. mar 2023

@bublinkapotvorka ak teda nieje problém Terasa tak sa kľudne ozvi sme takmer v rovnakom veku 😊

vkatush
20. mar 2023

@bublinkapotvorka 27 rokov, 3 mesačný chlapec. Síce ešte nie sme veľmi mobilní, nechodíme nikam, max k doktorom, zväčša sme len doma alebo ideme vonku kočíkovať, ale v lete už dúfam, že sa odvážim s ním aj niekam ísť 😁
Cítim sa ako na zoznamke 😂

bublinkapotvorka
autor
21. mar 2023

@vkatush ahoj teší ma ja som katka ja som tiež tak bola keď malého som mala ale chodila som s nim na hodku okolo bloku sa prejsť nech ma imunitu on je januárové dieťa 😁

vkatush
21. mar 2023

@bublinkapotvorka tiež som Katka a decembrový, na Vianoce 😂😂

bublinkapotvorka
autor
21. mar 2023

@vkatush super teší ma

simi1013
28. mar 2023

@bublinkapotvorka ahoj, neviem ci to je este aktualne ale tiez v Ke este vela kamosiek nemam, takze sa s kocikom rada pridam na nejaky okruh kedze mam malu dcerku

bublinkapotvorka
autor
29. mar 2023

@simi1013 ahoj áno som rada