Hľadám miesto seba náhradu do potravín

7. jún 2023

Ahojte. Odchádzam do novej prace. Náplňou tvojej bude práca s kasou a dokladanie tovaru. Pracuje sa 2 dní ráno 2 poobede 2 voľno. Práca nie je náročná. Kolektív v pohode. Šéf ľudský empaticky ochotný 🙂 mam 2 deti a platovo sa pohybujem okolo 1200 s bonusmi co nie je zle. Vo výplate sú nadčasy osobne ohodnotenie sviatky víkendy. 🙂 je to v Košiciach. Nechaj komentár a pre viac info napíšem správu. Ideálne začať čím skôr

svetlonos
7. jún 2023

No neviem, prilis pekne na to aby to bola pravda 🙂?

autor
8. jún 2023

@svetlonos potraviny malinke preto tam nie je toľko roboty ako napr v kauflande ci dokonca v milk agre. Su oveľa menšie

iwesska
8. jún 2023

Preco teda odchadzas,ked je tam tak super?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blizenec79
8. jún 2023

Poprosím viac info,vdaka

julka828
8. jún 2023

Poprosim napisat

autor
12. jún 2023

@elizabet173 lebo ja odchádzam a nechcem zostať vo výpovednej dobe ale dohodou odísť keďže nečakane nastupujem skôr než som čakala

autor
12. jún 2023

Napíšem doma viac info 🙂

autor
12. jún 2023

@iwesska prijali ma do prace po ktorej som roky túžila 🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. jún 2023

@elizabet173 ďakujem. V podstate áno. Nenechám im "prázdne miesto" v smenovke a keby sa našla baba čo má aspoň trochu prax bolo by úplne super. Ja som šla bez praxe a rýchlo som sa zaučila. Aj keď sa mi tam paci keď raz niekomu srdce piští po inom tak s tým nič neurobí. Zato pochopila som tam ako si predavačky zaslúžia obdiv a sú ľuďmi úplne nedocenené. Aj doma mi xkrat ako decku vstepovali ako predavačka nechceš skončiť ze to môže robiť hocikto
Ale houby. Aj ta pani ma obrovskú zodpovednosť a musí sa správať profesionálne. Určite to len taká obyčajná robota nie je ako sa popisuje. Majú môj obdiv