Hematológia MUDr. Beáta Beňová

miamamello
12. aug 2021

Ahojte, neviete či majú dovolenku ? Od 2.8. sa s nimi neviem skontaktovať.. :/ po iné roky som takýto problém nemala..alebo ísť osobne sa objednať ? Ďakujem za každé info 🙏🙏

ludbka
12. aug 2021

@miamamello robia, choďte tam osobne, vždy majú plno, ja mam skúsenosti že je tam problém skoro vždy sa dovolat alebo skontaktovať mailom

miamamello
autor
12. aug 2021

@ludbka ďakujem pekne , viem že to tam je stále Full pri prvom tehu som si tam odsedela a nacakala sa teda ...ale nikdy som nemala problem sa objednať ako teraz :D pôjdem teda osobne potom.. ďakujem

ludbka
12. aug 2021

@miamamello myslím ze aj minule, keď som išla dnu tak tam bola staršia pani, že mala prísť o rok na kontrolu v septembri, tak ci sa môže objednať, tak jej sestrička povedala nech príde niekedy v septembri, že už takto neobjednávaju... Potom už ak budete chodiť pravidelne dostanete termín, ale na ten prvýkrát vám asi vezmú krv hneď keď prídete 🙂

miamamello
autor
13. aug 2021

@ludbka no toto že len krv potrebujem zobrať aby mi vedeli zistiť či potrebujem zase injekcie si pichať ako pri prvom ...oki ďakujem veľmi pekne ...ďalší týždeň to budem riešiť ❤️❤️❤️