Hematológia Doc. MUDr. Mária Hulíková, PhD.

mony12345
25. aug 2021

Ahojte žienky, neviete niekto ako robí teraz doc. Hulíková?
Už 2 dni sa tam neviem dovolať, hneď sa ozve odkazovka. Volám doobedu aj poobede a stále to isté. Pichám si fraxiparine, ale spravila sa mi naňho alergia, tak ho potrebujem zmeniť...

zivana
26. aug 2021
mony12345
autor
26. aug 2021

@zivana ďakujem, ale pri mojej lekárke je iná sestrička Angela Vargová.

zivana
26. aug 2021

@mony12345 centrum.ke@unilabs.sk tak skus tu napísať a oni prepošli správnej sestričke

mony12345
autor
26. aug 2021

@zivana práve som napísala, tak som zvedavá.

nafka0483
26. aug 2021

@mony12345 Jeden cas dlhodobo neordinovala, ale ordinovala len jej (asi) dcera Janka Hulikova. Neviem teda ci nie preto ma odkazovac, ze ambulancia docasne "nefunguje".

mony12345
autor
26. aug 2021

@nafka0483 už mi odtiaľ odpísali, že majú dovolenku...hlavne že na stránke nebolo nič

nafka0483
26. aug 2021

@mony12345 Mna minule nastvala cela poliklinika. Vchodove dvere boli zatvorene - neviem preco, ale su tam magneticke zamky, cize ked to raz zacvaklo, tak neslo otvorit. Na 7:00 som mala ist na krv, vypisane bolo ze uz od 6:30 dokonca ordinuju... tak stojim pred dverami a cakam. Na recepciu som sa nedovolala, sestricke do ambulancie som sa nedovolala... 7:15 prisiel pan so zasobovanim pre lekaren - pytam sa jeho ci nevie ci je tu aj iny vchod alebo co, ze sa neviem dostat dnu. On ze je to divne, ved na polikliniku hore sa vzdy dalo ist, ale ze lekarnicka chodi 7:30. Tak cakam do 7:30, medzitym mi stale nikde nedvihaju. Prisla pani z lekarne, otvorila dvere svojou kartou a nechala otvorene, hovori ze tiez nechape co sa stalo, ze musel sa pobabrat zamok, ze zacvakol a zamkol sa. Dobehla som do ambulancie, na recepcii nikto, na chodbach ziadni pacienti... hovorim sestricke, co sa stalo a ona len mykla plecom, hned mi vzala krv a ked som odchadzala, tak zrazu chodby plne ludi. A nikoho z ambulancii netrapilo ze recepcia nefunguje a ze dvere dole su zatvorene a pacienti nikde.

mony12345
autor
26. aug 2021

@nafka0483 tak to sa mi tam ešte nestalo našťastie, ale musela si mať riadne nervy 😃 ja mám nervy stále keď počujem tu odkazovku alebo vyzvananie a nikto neberie...organizácia nulová