Helen Doron v Košiciach

viktoriias
19. aug 2022

Ahojte, niekto chodí s deťmi na kurz anglického jazyka podľa Helen Doron v Košiciach. Ešte vôbec funguje? FB skupina neaktívna od 2020.
Dakujem

luvax
24. aug 2022

Ahoj, akurat to googlim pisala som im aj email na adresu ktoru maju na oficialnej stranke...ked budem mat nejake info posuniem 😉

viktoriias
autor
24. aug 2022

@luvax už ma kontaktovali. Fungujú 🙂 1. septembrovy týždeň plánujú skúšobné hodiny. Ale musia sa prihlásiť viacej deti do skupiny podľa veku.

luvax
24. aug 2022

@viktoriias super ďakujem asi to skúsim ...síce cena bude do bludu ale možno prekvapia....ešte raz vďaka za info 😉

fistrella
25. aug 2022

Dakujem za info aj my sa chystame, neviete aky je tam momentalne cennik? Dcera bude mat 3 roky v decembri.

viktoriias
autor
25. aug 2022

@fistrella žiaľ neviem. Treba sa zaregistrovať na skúšobnú hodinu, na nej budú všetky informácie

tribodky
17. nov 2022

@viktoriias @fistrella @luvax Chodíte? Aké veľké máte deti a ako ste spokojne?

luvax
17. nov 2022

@tribodky nakoniec sme sa rozhodli že nebudeme chodiť .. mala má 3,5roka...brutál sa jej to páčilo ale za A nevyhovoval nám čas a za B prišli mi to kus drahe

viktoriias
autor
22. nov 2022

@tribodky my chodíme. Syn má 2 roky 4 mesiace. Jemu sa páči ale nezapaja sa extra. Ja neviem či som spokojná 🙈 Je to fakt drahé. Keby bol v KE lacnejší kurz pre deti do 3 r., šla by som tam.

carodejka008
6. sep 2023

@viktoriias mozem sa opytat na cenu? Syn ma 3,5r a hladam nieco vhodne pre jeho vek

viktoriias
autor
6. sep 2023

@carodejka008 kurz trvá 40 hodín. Keď platíš za mesiac tak 48 eur za 4 hodiny. Keď celý kurz, je tam asi 5% zľava. Info z minulého roka

carodejka008
7. sep 2023

@viktoriias dakujem za info. Chodite tam alebo ste nasli nieco ine?