Hejneho metóda - Košice

Dobry den , poznate niekoho kto doucuje Hejneho metodu 5. Rocnik, najlepsie v Kosiciach. Dakujem

vierka82
3. okt 2022

Síce neviem poradiť ale môj Samko je piatak a od prvého ročníka má hejneho metódu.vzdy mal iba jednotku.rozumie tejto metóde.zato u mňa je to pravý opak 😅

pivonia14
13. okt 2022

Pripojim sa, aj ja hladam pre 3.rocnik

zdenickaopavska
3. júl 2023

@vierka82
Dobry den. Prosim vas este ma vas syn hejneho metodu?

vierka82
4. júl 2023

@zdenickaopavska áno má.on je v Tom výborný .nikdy nestratil ani pol boda z matematiky.fakt mu to ide

zdenickaopavska
4. júl 2023

@vierka82
Fakt? No mozno maju aj dobdu ucitelku z matematiky. Nasa dostala ucitelku co este nikdy neucila,tak mozno aj toto moze byt dovod

vierka82
4. júl 2023

@zdenickaopavska ja by som skôr povedala že má na to bunky.on by ani matiku mať nemusel 😃.hneď na začiatku septembra vyriešil pol pracovného zošita.ucitelka mu sem tam dá vyriešiť niečo navyše ale väčšinou rieši príklady z vyšších ročníkov.fakt je divný 😃😃😃
Možno bude nejaký matikar

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vierka82
4. júl 2023

@kittykat22 ale veď mne to ty nemusíš veriť nikomu to ja nekazem.ja som rada že mu to ide.ja mám deti 5chlapcov.samko a Kubo (bude osmak) sú v tejto hejneho metóde paradni. Ďalší dvaja majú normálnu matiku a oni sú len dobrí nic výnimočné.a piaty je malý
Ja som rada že to vedia.pozeraju si príklady a riešia.bavi ich to. podľa mňa sú to sprostosti a normálna matiku je lepšia tak ale možno sa to niekomu pači.

zdenickaopavska
12. júl 2023

@kittykat22
Ahoj. Prosim ta tej predposlednej vete dole,nerozumiem. Tlapky a ich hodnoty. Co su to tie tlapky?