Gynekológia v Košiciach

nikoll_
22. jan 2023

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či ma niektorá z Vás skúsenosti s gynekológom MUDr. Erikom Beňovským poprípade poradiť dobrého gynekológa alebo gynekologičku v Košiciach, ďakujem.

shewinka
22. jan 2023

@nikoll_ Dr. Knop - gynekop 👍

jarulka88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lady18
22. jan 2023

@nikoll_ ja chodím ku MUDr. Mária Lazorčáková Vatraľová
A som spokojná veľmi 🙂

simonettasimonova
22. jan 2023

@nikoll_ dana de furia

ariesi
22. jan 2023

@nikoll_ aj ja som spokojná s Dr. Lazorcakovou vatraľovou

sunny15
26. máj 2023

@lady18 ahoj,má MUDr.Vatralova čas na vyšetrenie keď prídeš k nej?nemáš pocit že rýchlo ťa odbije?Platí sa niečo?Premýšľam či k nej neprestupim.Dakujem

lady18
26. máj 2023

@sunny15 ahoj. Áno ma čas na vyšetrenie. Neodbije ta vôbec. Chodím k nej teraz každý mesiac lebo som tehotná a vždy vyšetrí všetko čo je potrebné,aj vysvetlí, poradí.
Neplatí sa nič,aspoň ja som nič neplatila..len sa telefonicky s nimi dohodni že chces k nim prestúpiť a povie ti sestrička čo a ako ďalej 🙂

lady18
26. máj 2023

@sunny15 aj sa snaží na čas zobrať,no aj majú vypísané že čas objednania je len orientačný...no väčšinou som čakala max 15 minút...niekedy dokonca ma vzali aj skôr o pár minút

sunny15
26. máj 2023

@lady18 super,no a vyšetrenie robí takým plastovym zrkadlom či kovové má?

makodob
27. sep 2023

@lady18 ahoj, možem sa aj ja spýtať na pani doktorku Lazorčakovú Vatraľovú, robila vaginálne vyšetrenie pri každej poradni počas tehu? Ďakujem

makodob
27. sep 2023

@simonettasimonova ja doktorku Dana de Furia neodporúčam, veľmi podcenila moj problém v tehotenstve a hrozil mi hellp syndrón. Je milá, ale o odbornosti veľmi pochybujem.

lady18
27. sep 2023

@makodob ahoj. Áno robila mi na každej poradni kontrolu aj zospodu. Potom ultrazvuk aby skontrolovala všetko čo bolo potrebné. Nezanedbala mi nič počas tehotenstva

makodob
27. sep 2023

@lady18 ďakujem pekne za info.