Gynekológ v Košiciach

24. feb 2023

Ahojte viete mi prosim odporucit nejakeho velmi dobreho gyn v Ke kde nebudem mat problem zaparkovat. Potrebujem si prelozit kartu, pripadne by bolo ok ak by mal aj ecasenky. Najmä aby bol ozaj vybikajuci. Premyslam nad sacou tam si nebiem vynachvalit gyn. Ake mate skusenosti vy?Dakujem

katulienocka999
24. feb 2023

Tak v saci určite bude problém s parkovaním 😁 ja mam gyn v Myslave, mudr hornak a som spokojná, nemám žiadne špeci problémy takže ide všetko ako ma 🤷‍♀️

evelinnka
24. feb 2023

Ja taktiez mudr.hornak v myslave. Uzasny doktor. Odchadzala som od mudr.muranskej v tehotenstve. Cele tehu problemy, plus teraz problemy kvoli zlej cytologii. Pan doktor nikdy nemal problem mi s nicim pomoct,urobi vsetky potrebne vysetrenia, navrhne riesenia, pocas tehu ma zobral aj mimo terminov aby som bola kludna. Odporucam ho vsetkymi 10timi

mirkab1804
25. feb 2023

Ja chodim do Cassovaru kde je gynekologicka zo Sace, som ta velmi spokojna uz vyse 5 rokov a menit neplanujem 🙂 a parkovanie tam je bez problemov

elalala
25. feb 2023

Ja chodím do Dermagyn do Nemocnice svätého Michala na Murgašovej v Starom meste... Je to bývala vojenská/letecká nemocnica...objednáva sa u nich na ich webovej stránke. Lekári sú tam obaja úžasní.

slniecko5
25. feb 2023

Tiež cassovar, top prístup! Vystriedala som zopár gynekológov v KE a tu som najviac spoko a neplánujem meniť určite. Pracujú tam porodnicky zo Sace.

brigita24
26. feb 2023

Napodobne Cassovar, konkrétne Dr. Vargova už niekoľko rokov, bola aj moja pôrodníčka

autor
26. feb 2023

@brigita24 aka je adresa cassovaru? Nie som kosicanka rodena neviem to najst na nete dakujem

slniecko5
26. feb 2023

Žriedlova 13
055/723 43 20

autor
26. feb 2023

@slniecko5 dakujem

autor
7. mar 2023

Dakujem za odpovede este sa chcem spytat ci v Saci je nejaky obvodny gyn? Na zriedelovej sa menia dr alebo je tak jeden staly je tam viac ambulancii?

slniecko5
7. mar 2023

Na Žriedlovej sa menia, pracujú len pondelky s štvrtky, ale uplne to stačí. Dve tehotenstva som bola u nich. Okrem toho je tam diabetológa, interné atď, takže aj toto som využila.
Platí sa 2 eur za vyšetrenie, alebo tuším 10 eur za celé tehu, vrátane 6nedelia.

autor
7. mar 2023

@slniecko5 maju aj dobry ultrazvuk? Som v 5tt

slniecko5
7. mar 2023

Taky štandard, povedala by som. Ak potrebujú lepší, pošlú Ťa do Šace zadarmo na super kvalitný.
Ja som bola fakt spokojná so všetkým. Sú to odborníčky, nič nezanedbaju, ale ani nestresuju.

autor
7. mar 2023

@slniecko5 vargova tam je a este jedna?

slniecko5
7. mar 2023

Áno.

laura_vans
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laura_vans
25. mar 2024

Ahojte, prosím viete mi niekto povedať či existuje nejaké číslo konkrétne do gynekologickej ambulancie cassovar. Nedá sa tam dovolať, stále ma len niekam prepájajú a už nato nemám nervy. Ďakujem♥️