Gynekológ v Košiciach

vassovak
30. mar 2021

Pekny deň zienky. Prosím o radu. Mám už za sebou dve sekcie a teraz žiaľ kyretaz, zastavil sa nám vývoj. Potrebovala by som zmeniť gynekológa, viete poradiť? Moj má už zastarale vybavenie a prístup nič moc. A tým že už mám skoro 39 tak mi nie je jedno kam budem chodiť. Dakujem

babovka2321
30. mar 2021

@vassovak Peter Linkesch 🙂

bobuema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vassovak
autor
30. mar 2021

Dakujem zienky, už som o ňom počula a rozmýšľam nad ním. Len akurát som ležala s jeho pacientkou ktorá žiaľ tiež prišla o bábätko. V nemocnici ju vykričali prečo neprišla skôr, že už ho asi ťažko zachránia.A ona sa len riadila radami lekára. Tak asi len trafila blba v nemocnici. Ale zatiaľ čo som zisťovala tak je u mna Linkesch v top trojke.

carodejka008
30. mar 2021

Knop

veronika1234512345
30. mar 2021

@vassovak
Vraj je top Linkesch, ale on nemá čas. Nemá čas riešiť závažnosti pripadne riešiť a zaoberať sa nejakým problémom. To viem pretože ma toho veľa nestíha a posúva také pacientky Janovskemu.
Ale za mňa je top Knop 👌🏼

ivangeline
30. mar 2021

Knop. 🙂

daniella08
30. mar 2021

Muránska Stela

kristinka19
30. mar 2021

@vassovak a ku komu chodite teraz prosim?

vassovak
autor
30. mar 2021

@kristinka19 MuDr Nagy

kristinka19
31. mar 2021

@vassovak dakujem za odpoved, 🌷

oblecenie99
31. mar 2021

Za mňa MUDr. Knop (na Mlynskej) a ešte som mala veľmi dobrý pocit z MUDr. Murina (Tahanovce),bol párkrát práve v službe keď som už chodila do nemocnice pred pôrodom na poradne 🙂

jvasenka
31. mar 2021

@vassovak dr. Hujlakova v starej nemocnica..velmi zlata 🙂

vassovak
autor
1. apr 2021

Dakujem Vám. A máte prehľad aký majú ultrazvuk? Taký ten starodávny kde ledva niečo vidno alebo už niečo novšie?Ja som nejaká slabo prehľadná na USG😂a na tom starom u môjho lekára nebolo vidno teda nič.Keď už som bola žiaľ v nemocnici, zrazu vseeeetko bolo vidno.

zuvelyn
1. apr 2021

@veronika1234512345 mne sa Linkesh vzdy venoval poriadne a precízne, aj ked boli problémy. K janovskemu by som nesla ani keby mi zaplatil😅 ale každý ma iné skúsenosti 🙂

@vassovak Linkesh je za mna veľmi dobrý a ľudský doktor. A to s tym potratom, prvy trimestrer je hop alebo trop. Ak bábätko nie je silné, neprežije, ani lieky nepomôžu. Tam sa toho vela robiť nedá. Ja som bola teraz v 11tt na pohotovosti v novej nemocnici kvoli krvácaniu a tam mi hneď doktorke povedala, ze pozrie, da injekciu, nasadí duphaston, ale to je všetko, ze bábätko sa samo rozhodne. A ja s ňou súhlasim, je to smutné, ale treba sa s takými vecami zmieriť. Tiez som po jednom potrate v roku 2019.

merry39
3. apr 2021

Dr Varga , Dr Adam . Pri anfiku

sandrarist
6. apr 2021

Knop na mlynskej 👏🏻👏🏻👏🏻