Gymnázium Poštová - prijímačky

domcoo
6. apr 2022

Ahojte, dnes bolo testovanie 9 a ja aj napriek tomu, že som sa dlho učil a makal aby som to napísal min. na 90%, nemám z toho úplne najlepší pocit, takže pravdepodobne pôjdem na príjmacky. Je tu prosím vás niekto kto má skúsenosť s príjmačkami na gymnázium Poštová? Sú ťažké, dá sa to? Ďakujem 🙂.

nafka0483
6. apr 2022

@domcoo Ak myslis Kosice, tak pred 18 rokmi som tam prijimacky robila 😅 spolu so srobarkou a akvinskeho boli najtazsie v KE ale mne sa zdali v pohode 🙂
Postova si drzi vysoku uroven.

pininka1
6. apr 2022

@domcoo na ich stranke budu urcite testy z minuleho roka, pozri si aby si aspon vedel co priblizne. Ja som to synovi stiahla.

simkids
6. apr 2022

nestresuj tolko uz, dufam, ze aspon potom napises, ze ta zobrali 🙂

domcoo
autor
6. apr 2022

@pininka1 Práveže ze som robil všetky cvičné testy a prišli mi oveľa ľahšie ako monitor, skoro vždy všetko správne som mal.

pininka1
6. apr 2022

@domcoo neboj sa, bude to ok.

domcoo
autor
11. máj 2022

No tak zatiaľ ma nezobrali. Berú 121, ja som skončil 139. , čiže 18. pod čiarou. Ale nič sa nedeje, podávam odvolanie, myslím si že ma určite zoberú, keďže medzi tými 121 je veľa žiakov ktorí si túto školu dali ako druhú, takže je väčšia pravdepodobnosť, že pôjdu na tú prvú a ono sa to bude ešte celé posúvať, lebo každý má viacero škôl a rozhoduje sa tak kde pôjde. Noo dúfam, že to výjde 💪.