Gymnázium M. R. Štefánika v Košiciach

13. júl 2021

Ahojte,
chcela by som sa Vás opýtať na názor na školu Gymnázium M.R. Štefánika, na tejto škole ma zaujala bilingválna sekcia, no na stránke som videla že konajú 2. kolo príjimacích skúšok kvôli nenaplnenej kapacite, preto váham. Ak ste niekto na túto školu chodíte/chodili ste/poznáte niekoho kto tam chodí, dajte mi vedieť ako sa Vám páči a aký máte na ňu názor.
Ďakujem.

gdpr
13. júl 2021

Poznam jednu babu, ktora tam chodila (uz zmaturovala) ale co sa tyka bilingvalnej sekcie tak ta skola je kvalitovo najslabsia v porovnani s inymi, co su v KE ale na druhej strane na tej skole aj niekto slabsi z jazykov sa ma sancu dostat. ☺️

autor
13. júl 2021

@gdpr ďakujem 🙂

molkapolka
15. júl 2021

Moja sestra ma skoncenu bilingualnu sekciu,ja klasicke 4r. Sestra doteraz rozprava plynule francuzsky, chodili na vymenne pobyty, ma kopec priatelov v zahranici. Je to uz 10r, co koncila, ale jazykovo super.

autor
16. júl 2021

@molkapolka ďakujem veľmi pekne

micmat131
19. júl 2021

Co sa tyka tohto gymnazia tak jediny odbor ktorý na tej škole za niečo stoji je francuzska bilingvalna sekcia ktora je fakt ze narocna ale naucia tam velmi dobre francuzstinu.

autor
21. júl 2021

@micmat131 a čo ruská bilingválna sekcia? videla som celkom dobré výsledky na medzinárod. súťažiach v RJ, tak som si myslela že bude dobrá aj tá..

micmat131
21. júl 2021

tak je to novy odbor ta Ruska sekcia ale je to urcite dobree tak ako francuzske

autor
22. júl 2021

@micmat131 ďakujem 🙂

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
micmat131
23. júl 2021

@martinq54 Mozem aj ja napisat lebo vela o tej ruskej sekcii neviem.