Gévé klinika a Envy klinika v Košiciach

kinapoka
26. jan 2023

Máte niekto skúsenosť s GÉVE A ENVY klinikami v Košiciach ohľadne laserovej epilácie? V inej diskusii som čítala, že prístroj Candela gentlelase je najúčinnejší a na stránkach kliník píše, že tento prístroj majú. Zaujímalo by ma, či to skutočne zaberá, keďže to nie je málo peňazí a nechcem zbytočne míňať na niečo, čo mi nakoniec ani nepomôže.

tattys20
31. jan 2023

@kinapoka moja kamarátka chodí na geve na candelu a je velmi spkojná

thealexa135
24. máj 2023

Ahojte, vcera som bola na epilaciu v geve klinike, mala som bikiny complet. Dost odvazny krok z mojej strany. Chlpy som si oholila pred 2 dnami takze bol tam 48h odstup. Ked som prisla vsetci boli mili. Avsak ked zacali robit povedali mi ze su kratke a vsetko to stroj nechyti. Dalej moja tolerancia bolesti je mala, a tam hovorili o stupnoch ze su na 12tke treba ist na 16tku atd to rovna sa vacsia bolest... ked skoncili dohodli sme sa ze o mesiac pridem na dalsiu session. Chlpky mam na sebe v postate zatial ziadna zmena , avsak ze vraj to ma odpadnut do tyzdna a uvidim rozdiel. Ked tak vas updatnem o tyzden

thealexa135
31. máj 2023

No tak tyzden presiel, chlpov mam vela , pribudli bodky pod kozov to su asi tie spalene, uprimne nevidim rozdiel, chlpy rastu nemam ani take miesta kde by ich bolo vyznne menej, som nespokojna, bohuzial som si to predplatila ma dalsie 2 sedenia tak uvidim , ked pojdem znobi dam dalsi update

thealexa135
4. jún 2023

@thealexa135 dalsi update , dnes zacali vypadavat, akoby vsetky naraz, takze je to jasne vydiet, ostalo niekolko chlpov ale je vidiet viditelny rozdiel, som spokojna. Pojdem este raz aby som sa zbavila zvyska , a mala by som mat uz pokoj s tym