Gastro pre dospelých - Košice aj celý východ

sunnymi
29. apr 2024

Ahojte mamky. Prosím poraďte mi kam na gastro? Potrebujem urobiť kolonoskopiu s oblbovákom a MR. Zároveň aby ma lekár vypočul pred vyšetrením a trošku bol empatický. Môže byť aj mimo KE.

inom75
29. apr 2024

@sunnymi kolono s oblbovakom, alebo dokonca v narkoze robi Mudr. Mihalkanin v PO, ale ma veeela pacientov, tak neviem, kedy by ti dal termin. Inak, strasne zlaty a empaticky clovek! 👍

alenamihal
29. apr 2024

@sunnymi uplny suhlas,ze Mihalkanin je super...mne sam navrhol narkozu ak mas nizky prach bolesti...ja som dostala termin do mesiaca..ale tusim,ze neberie novym pacientov..ma tam uz noveho lekara,takze mozno uz berie,aby som nezavadzala ludi ..

banalu
30. apr 2024

Muz chodi k MUDr. Júlia Brandeburová na Furci, je velmi spokojny. Velmi prijemny personal, na vsetko daju termin (aj kedy volat o vysledky), ak sa cirou nahodou nedovolate, vzdy volaju spat.

sunnymi
autor
30. apr 2024

@inom75 ďakujem. Dá sa tam aj dovolať a objednať telefonicky? Lebo zatiaľ sa mi to nepodarilo.

inom75
30. apr 2024

@sunnymi musis pisat mail, telefon nedvihaju.

inom75
30. apr 2024

@sunnymi alebo na to t. c. posli sms, odpisuju neskor.

viky_n
30. apr 2024

@sunnymi odporúčam súkromnú kliniku Symptomedica, kde prístup k pacientovi je na vysokej úrovni. Je to klinika v Bratislave. Namiesto kolonoskopie robia Colo Alert test, ktorý má rovnakú presnosť no vôbec nie je nepríjemný. https://www.symptomedica.com/dna-a-genetika/bez...

sunnymi
autor
30. apr 2024

@inom75 vďaka. A prvé vyšetrenie je pokec alebo rovno kolonoskopia?

inom75
30. apr 2024

@sunnymi pri prvom vysetreni mi strcil hadicu do hrdla…🤪

inom75
30. apr 2024

@sunnymi na kolono ta objedna.

lydka84
2. máj 2024

@banalu my v rodine mame s Dr. BRANDEBUROVOU vemi zle akusenosti. Odisla som od nej

banalu
2. máj 2024

@lydka84 preco?