Fitko Košice Terasa

10. sep 2024

Dobry den, idem si po radu. S partnerom by sme chceli zacat chodit do fitka, na treningy, nie iba tak jednotlivo , ale na treningy, ktore trvaju mozno hodinu a je tam viac ludi. Nasla som v galerke jedno fitko. Co mi vy odporucate?

lady18
10. sep 2024

V galerke máš na myslí asi addiction club. Tie cvičenia sú super,chodila som do addiction asi rok ale potom som prešla do neonky,cvičia to isté. Treba skúsiť a uvidíte.

autor
10. sep 2024

@lady18 preco do neonky? Pre mna je optima dost neprakticka od ruky

autor
10. sep 2024

@lady18 v neonke je lepsie?

lady18
10. sep 2024

Ja chodím do Carrefouru. Mne sa v addiction nepáčila atmosféra na hodinách. Prišlo mi to také že odcvic a chod preč. V neonke si na kardio cvičeniach aj zakricime aj po hodine pokecame. Ale ja som ten typ že potrebujem také živé hodiny alebo ako by som to nazvala že si aj zakricim :D
Naozaj treba skúsiť,prvá hodina zdarma čiže skúste,porovnajte si a rozhodnete sa vy čo vám viac vyhovuje 🙂

lady18
10. sep 2024

Samozrejme možno sa v addiction clube tie hodiny zmenili,ja som totiž tam chodila možno pred 3-4 rokmi.

selenka7
10. sep 2024

Addiction v Galerii je super, treba sa zaregistrovat, prvy trening mate zdarma. Tam si potom dobijete kredit a uz potom sa prihlasujete na treningy online. Ja som chodila do Neonky aj do Addiction, postupne som Neonku zacala mat coraz menej rada. Je to tam uz prilis komercne a chodi tam viac ludi, takze instruktori si cviciacich ani poriadne nevsimaju, neupozornia na chyby. Este pred par rokmi tam bolo par skvelych intruktorov, ktori aj medzi davom ludi videli, ak clovek robil nieco nespravne. Skuste Addiction a na zaciatok mozno Bodypump, precvicite cele telo s nizkymi vahami, ciastocne kardio a ciastocne silovy trening.

selenka7
10. sep 2024

Principialne - na tych Les Mills cviceniach by sa mali cvicit rovnake choreografie v danom stvrtroku v Neonke aj Addiction, teraz myslim sa budu choreo menit (Neonka tusim chysta Fitness Magic tento vikend - tam predstavuju nove choreo na najblizsie 3 mesiace), takze ked zacnete teraz, pojdete s davom vsetci nanovo 🙂

autor
10. sep 2024

Do addiction mozu chodit aj muzi? Dufam, ze to nie je len pre zeny.. chceli by sme zacat spolu

lady18
10. sep 2024

Samozrejme že môžu 🙂

biba_18
11. sep 2024

a to muž bude s tebou chodiť na také skupinové cvičenia? 😮

selenka7
11. sep 2024

@biba_18 a preco by nechodil? Bezne tam chodia chlapi.

biba_18
11. sep 2024

@selenka7 ja poznám mužov čo bežne chodia do posilky alebo na kixbox, preto sa pýtam…

autor
16. sep 2024

@biba_18 a co je na tom divne?