Extrakcia zubov v narkóze

misi1308
24. aug 2023

Ahojte
Mate prosím niekto čerstvé skúsenosti s extrakciou zubov (trvalých alebo rovno osmičiek) v úplnej narkóze v nemocnici na Rastislavovej? Dnes som volala, sestra mi len povedala ze potrebujem výmenný lístok od svojej zubárky na stomatochirurgiu. Keď som sa pýtala ci treba nejaký posudok od psychológa, povedala, že si to dohodnem na konzultácii priamo s Dr. Preto sa pýtam aj váš, či to robia na vyžiadanie, alebo v komplikovaných prípadoch alebo len na základe odporúčania psychológa. Ďakujem.

mamina7070
25. aug 2023

na vyziadanie urcite nie resp len za platbu potom
a nestaci a i psycholog to nie je lekar skor psychiater
ak je ale komplikovany stav a je to nutne napr vysekavat osmicky zo sanka tak to hradi poistovna ale brutalne sa caka

misi1308
autor
25. aug 2023

@mamina7070 nevieš v akej vyše sa pohybuje ta platba? Lebo súkromné kliniky zubné majú zverejnené cenníky a netreba im nič, len zaplatiť.

diaalex
25. aug 2023

@misi1308 síce s Rastislavovou nemám, ale bola som v Implantcenter (síce nie v narkóze) a oni robia aj v narkóze ☺️ za mňa ich odporúčam, fakt profesionálny prístup

misi1308
autor
25. aug 2023

@diaalex presne ich stránku som pozerala. Už mám také bolesti ze som krok od zavolanie k nik o termín. Ale keď som si cca rátala, čo všetko budú asi robiť a koľko to bude došla som k takmer 2000 euram. Bola si tam na trhanie?

monikabe
25. aug 2023

@misi1308 ja som tam bola v Implacentre na extrakciu osmičky cca pred rokom.

misi1308
autor
25. aug 2023

@monikabe si spokojná? Mala si aj narkozou?

monikabe
25. aug 2023

@misi1308 Strašne som sa bála, fakt hrozne. No doktor mi povedal, že sa teda pozrie a povie čo a ako, pozrel a povedal, že to bude extrakcia v pohode. Že asi ani nebude potrebné šiť. Moja osmička nerástla hore, ale šikmo ku sedmičke. A teraz - jediné čo trochu bolelo, bola tá injekcia na začiatku. Celý zákrok sa skomplikoval, osmička sa zlomila, pretože už bola skazená, až na kosť, tak mi musel aj to čistiť........ale po pravde.......nebolelo to vôbec, len to bolo nepríjemné, to ťahanie je také nepríjemné ale nebolí. Napokon teda 4 stehy, týždeň tekutá strava a lieky proti bolesti som brala 24 hod., potom už nie. Suma sumárum- viac strachu, než bolesti. To je isté. Platila som 160 €. Odporúčam.

diaalex
25. aug 2023

@misi1308 určite nepozeraj a nerátaj ich cenník. Ja som tam bola na extrakciu 8čky bez narkózy, písali 300€ a platila som 100€.

laurikalalinka
25. aug 2023

@misi1308 prečo v starej nemocnici? V novej nemocnici 5.posch. je stomatochirurgia,anestézia lokálna stojí okolo 2 eur, a zubári sú špičkoví,bola som tam trhať všetky osmičky aj iné zuby,bez komplikácií a všetko zahojené.

misi1308
autor
26. aug 2023

@laurikalalinka na Rastislavovej je stara? Viem ze Rastislavova 43, 5.poschodie. No, rada by som celkovú anestéziu. Nechcem byť 'pri tom'

laurikalalinka
26. aug 2023

@misi1308 no hej,ked tak poschodia sú v monobloku,hned pri vchode vysoká budova