ENVY Klinika estetickej medicíny Košice

natalia
12. júl 2021

Skusenosti s klinikou Envy košice ?

marcellka32
13. júl 2021

Skupina plastická chirurgia

natalia
autor
14. júl 2021

@marcellka32 a Laserova epilacia ?

marcellka32
14. júl 2021

@natalia spytas sa v skupine, riešia sa tam mnohé zákroky s ošetrenia, aj epilácia

snickers01
15. júl 2021

@natalia aj ja rozmýšľam nad envy kliniku a dermacentrom Košice a neviem sa rozhodnúť... Recenzii je malo...

betka233
15. júl 2021

@natalia ja chodim na epilaciu do envy, uuuuplna topka 👌 fakt to stoji za to 😇

natalia
autor
15. júl 2021

@betka233 aké miesto ti epiluju ?

betka233
15. júl 2021

@natalia ja si davam tvar, nemam uz ani jeden tmavsi ci vyraznejsi chlpok pomaly... tak chodim kazdeho pol roka na udrziavacku... akurat som mala pauzu pocas tehotenstva a po porode...

natalia
autor
16. júl 2021

@betka233 mala si na tvári chĺpky viac? .A ako sa ti vidí? Že ozaj funguje ten laser a už nerastli ti toľko ako boli a ani už nesu take výrazne ako predtým?
Lebo mne rastu tmavše chĺpky na tvári a to si zastrihavam iba z dámskym zastrihavacom . Ale strašne mi z blízka vidno chĺpky po liciach a brade

betka233
17. júl 2021

@natalia jj mala som viac tmavsich, to iste som mala... sla som 1x pred asi 3-4 rokmi, strasne to bolelo, bola som cervena strasne, to 3 dni minimalne som sa bars nemohla ukazovat (uz dalsie osetrenia neboli take kedze to "najhorsie" uz laser znicil)... chlpky vypadavali postupne, jak rastli a tak som len jemnulilinko potiahla a vypadol sam a mala som par mesiacov pokoj... potom som sla 2x, 3x a staaale menej a menej ich bolo... chodila som potom fakt len na udrziavacky raz za pol roka mozno... ja len lutujem ze som nesla skor uz na to... citala som aj vela negativnych recenzii, ze babam to velmi nepomizlo tak som dlho vahala, ale asi tam maju lepsi stroj alebo ta sestricka (Tonka) vie ake tie vyboje ci co to je nastavit ale proste na mna to fest fungovalo

natalia
autor
17. júl 2021

@betka233 to sa teším teraz tam idem 19.teho v pondelok

betka233
18. júl 2021

@natalia daj potom vediet co a ako, som zvedava 😇 a drzim palce 🙏

natalia
autor
18. júl 2021

@betka233 ďakujem ja som už v strese ako zajtra dopadne.

janaspa
5. aug 2021

Bol u nich niekto aj na korekciu horných viečok?

radko2017
14. dec 2021

IPLko som zatiaľ mala a v novom roku sa na frakcny laser chystám.... Odstránenie pigmentovej škvrny potrebujem poriesit... Za IPL iba spokojnosť dúfam, že aj frakcny laser budem tak hodnotiť.