Endokrinologická ambulancia v Košiciach - MUDr. Marína Hoppanová

karolina2121
28. júl 2022

Prosim neviete ci pani doktorka pracuje ? Telefon neberu na maily neodpisuju. Nie som z Ke tak nemozem ist pozriet. Dakujem

nnikka
28. júl 2022

Objednaj sa cez E-čase ku. Majú veľa pacientov.

mimasab
28. júl 2022
mimasab
28. júl 2022

z toho mi vychádza že robia od 1.8.-5.8. a potom až od 22.8.

karolina2121
autor
28. júl 2022

@mimasab dakujem pekne za info ☺️

konatt
8. aug 2023

ja ju vôbec neodporúčam… za 20 eur sa k nej síce dostanete, ale na prípadnú kontrolu o XY mesiacov už bohužiaľ nie. Takze asi zbytočne vyhodené peniaze… Biznis doktorka alurat tak

barbora19911
8. aug 2023

@konatt prečo sa nedostanete na kontrolu ? Ja k nej chodím a som spokojna síce platím za objednanie 12 eur ale normálne prídem zoberú má presne na čas a idem ešte skôr ako ostatní ..ja už mám asi 5 lekárov kde musím platiť za objednanie ale hold dnešná doba no ..

martina803
7. mar 2024

@konatt ako prebieha to prve vysetrenie za 20€? zoberie hned aj odbery a potom uz na kontrolu treba cakat klasicky? dakujem🙂

konatt
10. mar 2024

@martina803 mna hned nezobrala, cakala som tam (tehotna) asi 15 minut navyse, vonku bolo 30 stupnov a v cakarni asi 40 a plno ludi. Takze som nadsena veru nebola. Ale vraj berie na cas, moznoze mala vtedy nejaky sklz, neviem. Inak mi urobila len sono a predpisala tabletky ktore som brala prvy mesiac na dalsiej kontrole mi len zobrala krv a povedala aby som brala tabletky nadalej, ale uz som ich nebrala do konca tehotenstva, pricom na kontroly som chodila a vzdy som mala dobre vysledky a ked som sa spytala ci mam dobre vysledky len vdaka tym tabletkam tak mi tvrdili ze hej, pritom som ich nebrala 😂 ale ano na prvom mi zobrala aj krv a to sono, nic viac. Asi zalezi s cim tam ides… Aha a inak teraz tam ma “novu” sestricku ktora ma potom vzdy zobrala na cas ked videla ze som tehotna…

konatt
10. mar 2024

@barbora19911 az teraz som si vsimla, bolo to preto lebo telefon nebrali a na maily neodpisovali, vyse mesiaca, pritom preferovali komunikaciu mailom, a bezne ordinovali, musela som tam ist osobne aby ma vobec objednali na kontrolu. Ale potom uz v pohode.. ale aj tak je to biznis doktorka 😂

martina803
14. mar 2024

@konatt a len na zaklade sona, kedze este nemala vysledky krvi ti urcila davku liekov aku mas brat? Dobre tomu rozumiem? A po akom case si mala kontrolu a vysledkami tej krvi z prveho vysetrenia? Vdaka🙂

konatt
15. mar 2024

@martina803 toto si presne nepamatam ci mi ich dala hned alebo az potom 🫣 ale zda sa mi ze mi ich dala hned lebo ked som chcela ist po mesiaci na kontrolu tak mq asi 3 tyzdne ignorovali tak asi tak to bolo, len to bolo min rok v lete tqk jz presne neviem

anka4321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz