Doktor Saksun - recenzie

24. aug 2020

Ahojte baby mam problémy s prsnikom bola som pri mudr. Saksunovi z KE a povedal že všetko je ok, ale svrbenie bradavky mi nevie vysvetliť že prečo neustupuje .Urobil mi usg a viac nič.Chcem vedieť ake s ním máte skúsenosti je to ozaj odborník alebo mohol niečo zanedbať?

24. aug 2020

svrbenie je asi skôr záležitosť pre kožného lekára, možno kvasinky? Saksun je skvelý odborník, nemyslím si, že by niečo zanedbal

sapetka
24. aug 2020

Ja som s nim velmi spokojna. Ak ta vysetril a nic nenasiel bud kludna. Ano svrbenie bradavky moze byt keden zo symptomov spolu so zmenou tvaru a vytokom ale ked sa nic nenaslo bud kludna. Mozno z oracieho prasku moze byt podrazdenie? Alebo skus kozneho..

24. aug 2020

@lucka_ke Dievčatá iba usg mi spravil, takže myslíte že môžem byť spokojná? Lenže prečo to svrbenie nemizne ??

24. aug 2020

a kto ťa poslal za ním? na kožnom si už bola?

24. aug 2020

ja tam chodím už cca 3 roky vždy na kontroly s fibrom v prsníku, za mna super doktor 🙂

24. aug 2020

@lucka_ke moj gynekolog ano bola som na koznom...

terezka1947
25. aug 2020

Baby,da sa k doktorovi Saksunovi v pohode objednat?hradim si sama vysetrenie?ci spolupracuje a poistovnou?

hailey1
25. aug 2020

Pan doktor mame amputoval prsnik, z mojho pohladu je to skvely odbornik. Nemyslim si, ze by nieco zanedbal. Samozrejme, stat sa moze vsetko, ale fakt bol velmi dosledny pri vsetkych potrebnych vysetreniach. Ak by sa ma niekto spytal, odporucala by som ho.

25. aug 2020

@hailey1 dakujem, ja sa preto pýtam lebo moje problémy pretrvávajú a on mi spravil iba usg a viac neriešil ...

25. aug 2020

@terezka1947 Hradiš si všetko sama...

hailey1
25. aug 2020

Ak si nie si ista a obavas sa, pytaj sa dalej, CT, MR... lepsie vysetrenie navyse ako nieco zanedbat

jeennyv
25. aug 2020

Prasok, avivaz, typ ci material podprsenky, teplo v tomto obdobi ci nejaky kozny problem.. ja nemozem nic krajkove bez vystuze atd.. proste som sa ochotna doskrabat...cize hladaj a testuj tieto priciny

27. aug 2020

@jeennyv no ano ale mna svrbí iba jedna bradavka ... preto sa mi to zda zvláštne...

kataina
27. aug 2020

mna svrbela v období ked som kojila. Ale nie vždy, len niekedy začala, tiež iba jedna bradavka, a nevedela som si rady, hrozná až bolesť. Vtedy mi na stranke mamila povedali, že to suvisi s cievami, že nemam dobre prekrvenu bradavku. prikladať teply obklad a pomasírovať. Naozaj mi to pomohlo, potom sa ten problém sam stratil

1. okt 2020

@terezka1947 tiež som bola u dr.saksuna,operoval má a je to top lekár aj človek,a nič sa neplatí normálne mi to hradila poisťovňa

1. okt 2020

@luk25 prosím ťa a kedy si bola?? lebo čo ja viem tak sa platí no platilo sa ked som bola ja.

Pred dvomi mesiacmi

2. okt 2020

@luk25 a v ke si bola či v saci ? a to na usg si bola?

2. okt 2020

V Saci a áno bola som tam cca 3x ,usg, biopsie, a potom aj po operácii 3 x na kontrolu. Platila som len pri operácii za výber operatera keďže som chcela aby operoval dr. Saksun

2. okt 2020

ja tam idem v stredu, chodím tam 1x za rok na kontrolu fibro a platím 40€ kedže nie som jej pacientka ale cudzia, chodím do KE.

2. okt 2020

@maminatimka a napíšeš mi prosím ťa či si platila ? lebo ja som bola tiez v KE a tiez som platila..

ja vždy platím tych 40€ na každej kontrole

11. nov 2020

Dievčatá neviem sa dostať k Saksunovi, že vraj robí už v Zeležničnej nemocnici neviete kontakt na neho????

11. nov 2020

@maminatimka bola si pri saksunovi ? že vraj je už v zeležničnej nemocnici no ja nemám čislo na neho

11. nov 2020

Ja som bola pred dvomi týždňami a robil v Saci

11. nov 2020

@luk25 baby ja som u neho bola 7.oktobra v Košiaciach v starej nemocnici, je tam každu stredu od 15-tej do 18-tej, ak chcete dam Vam v IP tel.č. na objednanie sa...

11. nov 2020

@maminatimka prosím ťa teraz je v starej nemocnici v Ke?? dáš mi číslo ? mne vraveli, že by mal byt v zelezničnej nemocnici.

11. nov 2020

v oktobri ešte bol tam, ale iba každu v stredu od 15-tej do 18-tej a iba na objednavky, treba sa tam objednať vopred, pošlem t.č. do IP 🙂

11. nov 2020

na Rastislavovej 45 v ordinácii MUDr. Sedliaka je každú stredu 15:00-18:00 hod., ale má veľa pacientiek treba sa vopred objednať

@lucka_ke presne tak 🙂