Dobrý internista - Košice, Prešov

richxy
10. júl 2024

Poznáte niekto dobrého internistu , ktorý je ustretový voči pacientom a laskavý a neodbíje len tak niekoho a rád pomôže ? + nema problém s vypísanim žiadanky na magnetickú ? z Prešova poprípade z Košíc, hlavne aby to bol naozaj dosť dobrý doktor.

poleva
10. júl 2024

@richxy ja chodim k doktorovi Babjakovi do vojenskej🙂za mna velmi dobry clovek aj odbornik a sestricka takisto super

taktotedanie
11. júl 2024

Za mne jednoznacne Kosice Dr,Kašaiová na brigadnickej ulici

richxy
autor
11. júl 2024

@poleva doktor Babjak to je v KE ? alebo v PO

richxy
autor
11. júl 2024

@taktotedanie je to jedna z najlepších doktorov ? internistov v KE ? nerád by som šiel k doktorovi ktorý sa nepovenuje môjmu zdravotnemu stavu na ktorý ešte neprišlo veľa doktorov a žiadnen ma neposlal na MRI s tym problemom

poleva
11. júl 2024

@richxy kosice

taktotedanie
11. júl 2024

@richxy je skvela ale internista na mri neposiela, resp len minimalme ak je na to dovod coho mri potrebujete?
Ak vas doteraz nikto neposlal asi ho nepotrebujete

richxy
autor
12. júl 2024

@taktotedanie mri hrudníka pretože už rok mam problemy a v polohach pri sedení alebo ležaní na chrbte mam bolesti hrudnika aj vysoky tlak ak zmenim polohu je mi fajn aj tlak sa upraví... teta alergollogička mi povedala že mi mam najsť dobreho doktora internistu alebo obvodaka čo by mi spravil mri hrudnika či tam nieje nejaka pstologia, cysta alebo niečo čo by mohlo spôsobovať utlak lebo na CT to nemusí byť vidno..preto zháňam dobreho doktora ktorý by ma neodbil ....klasicke kardio vyšetrenia boli vporiadku

taktotedanie
12. júl 2024

@richxy no tetuska alergologicka ti poradila blbost lebo toto internista nevypise ale neurolog takze hladaj dobreho neurologa nie internistu, s tymto ta posle prec aj najlepsi internista na sr lebo to nieje jeho kompetencia

richxy
autor
12. júl 2024

@taktotedanie čo ma s tym spoločne neurolog ak on je zamerany iba na nervy a hlavu a chrbat ?

taktotedanie
12. júl 2024

@richxy pretoze od chrbtice toto moze sposobovat a toto riesi neurolog preto vam to ziadny internista nevypise pretoze to nieje jeho kompetencia
Takze najst si dobreho neurologa, nech vas posle na to MRI a tam sa zisti stav hrudnej chrbtice
A nevypise vam to ani obvodam ten na to kompetenciu tiez nema

nikuska_gulicka
13. júl 2024

@richxy a na angiologii ste boli či to nie je problém so žilami? (Tam vás vypíše internista) Ale tak ako pani spomínala môže to byť aj chrbtica. Neurológ vám dá na MRI ak nič nezistia šla by som ešte na ortopédiu ak ani tam môže to byť psychické a môžte to máť už podvedomí stres že takto keď si ľahnem bude mi zle a navodite si ten stav sám 🤷 ťažko povedať celá vyšetrení pred vami držím palce aby čím skôr prišli na to čo vám robí šarapatu