Dobrý chirurg na hemoroidy Košice

heleyovapatricia
12. feb 2023

Dobrý deň, potrebovala by som súrne poradiť výborneho chirurga v KE čo sa venuje hemoroidom, pretože chcela som ísť na koloproktologické vyšetrenie do šace ale po telefóne mi povedala aby som sa objednala na chirurgiu. Raz som bola u chirurga, ktorý sa špecializuje na hemoroidy na Poliklinike východ ale nepamätám si ako sa volal. Máte nejakú skúsenosť s nejakým? A čo odporúčate, ktoré odstránenie hemoroidov je také vydržateľné. Ďakujem 🙏

taktotedanie
12. feb 2023

Zeleznicna nemocnica
Staci vymenny listok, na vysetrenie sa neobjednava ale treba si tam trosku posediet kym sa dostanete na rad

heleyovapatricia
autor
12. feb 2023

@taktotedanie ak sa smiem opýtať čo vám robil?

taktotedanie
12. feb 2023

@heleyovapatricia len som vam dals odporucanie

janinah
12. feb 2023

Odporúčam pracovisko,kde to robia laserom a v celkovej anestézii.Viem poradiť,ale v Prešove.

heleyovapatricia
autor
12. feb 2023

@janinah a ako ste to znášali po prebudení? Lebo čo čítam, že strašne bolesti a že sa im to aj tak vrátilo.

heleyovapatricia
autor
12. feb 2023

@taktotedanie aha ďakujem, myslela som či nemá niekto osobnú skúsenosť 🙂 to je procare?

taktotedanie
12. feb 2023

@heleyovapatricia svez zdravia

javorkova18
5. apr 2023

@taktotedanie mozem sa spytat kde v nemocnici najdem tu chirurgiu?

taktotedanie
5. apr 2023

@javorkova18 vojdete do vnutra budovy a hned po pravej strane je chodba tam je chirurgicka ambulancia

katusskaa
5. apr 2023

@heleyovapatricia koloproktologicka ambulancia saca, mudr krajnicak. je chirurg.

drahusa333
14. máj 2023

@janinah dobry den, hladam lekara na vysetrenie a riesenie hemoroidov, viete o niekom v presove?

janinah
14. máj 2023

@drahusa333 dr,Hanudeľ pro care na sekčove

drahusa333
15. máj 2023

@janinah dakujem,mate s nim osobnu skusenost? Aky je tam system, objednava sa dopredu?

ivka1163
23. feb 2024

@drahusa333 dobrý večer, ako ste dopadli s tými hemoroidmi, mate ich poriešené?

drahusa333
23. feb 2024

@ivka1163 dobry, nie, netrufla som si zatial 🤨

ivka1163
23. feb 2024

@drahusa333 ja tiež tak, mam problémy už pár rokov a len sa to stupňuje.

zitush
5. mar 2024

dnes z vecera do rana sa mi vydula pri konecniku nejaka žila ci co to je no boli to strasne nevladzem ani sediet .... dufam ze sa mi to stiahne cim skor .. k akemu doktorovi sa chodi s tym? gastro?

drahusa333
5. mar 2024

@zitush ak to velmi boli treba asi ist ku chirurgovi.neviem aky je presny postup, mozte sa poradit aj s obvodnym.aj on vie predpisat detralex...na gastro sa vacsinou dlho caka. Davate si na to nieco?

zitush
7. mar 2024

@drahusa333 uz je treti den stiahlo sa to ale nie este celkom je to ovela lepsie ... natierala som s Faktu niekolkokrat denne a teraz som si bola kupit čipky Emotralex a aj masť tu istu .... to vyraba detralex ... a detralex sa da kupit aj bez predpisu .... dufam ze sa to da dokopy bo uz mam nervy nato . furt daco :D

drahusa333
7. mar 2024

@zitush tak nech sa ti dobre dolieci a nevrati sa to 😉

zzzzi
4. apr 2024

@janinah prosím dajte kontakt

janinah
5. apr 2024

@zzzzi nemám.najdete na nete dr.ako píšem vyššie

marikaneni
5. jún 2024

@taktotedanie najhorší lekár,akého som kedy navštívila,odsedela som si v čakárni cca 3 hod a zbytočne,odbili ma behom 5 min.bez výsledku,som tam,kde na začiatku😡

taktotedanie
5. jún 2024

@marikaneni akoze prepqcte ale tam sa kazdy den striedaju 4 lekari