Diastáza Košice

zd582uo
2. aug 2023

Ahojte, dnes sa mi zrušil termín vstupného vyšetrenia diastázy u fyzioterapeutky, na ktorý som čakala skoro dva mesiace a budem musieť hľadať pomoc inde... som z toho veľmi sklamaná. Nie je tu náhodou nejaká mamička, ktorá tiež mala problém s diastázou a absolvovala rehabilitácie/kurzy, po ktorých zlepšila svoj stav? Ak áno, vedeli by ste mi poradiť, na koho sa obrátiť a ideálne posunúť aj nejaké know-how - inštruktážne videá, prípadne niekde na káve vysvetliť základy, dýchanie a podobne? Brucho mám ploché, diastázu maličkú a tak mám pocit, že by som ju zvládla vyriešiť aj vo vlastnej réžii... A hlavne mi je ľúto toho dlhého čakania na odbornú pomoc. Ďakujem! 🙂

lydka84
2. aug 2023

@zd582uo kolegyna teraz absolvovala kurz v Katies club . Velmi chvalila a bola spokojna. Ukazovala mi fotky ucasnicok a fakt uzasne vysledky mali vsetky. Skus sa tam informovat. Viem len ze to bolo formou kurzu + cvicila 3x denne doma .

diaalex
2. aug 2023

@zd582uo https://www.facebook.com/reel/1469262903846820?...
Skúste túto pani, teraz bude mať kurz 🙂

6myska
2. aug 2023

@zd582uo tiez odporucam kurz v Katies clube, diastazu som nemala, ale celkovo sa oplatilo kurz absolvovat

lydka84
3. aug 2023

Teraz mi na fcb vyskocila takato reklama