Detsky zubár - Košice, Michalovce, Humenné

nuna2112
25. okt 2022

Ahojte prosim odporučte mi nejaku dobru zubarku v okoli tichto miest.. Drobec 4r nasli mu na poslednej kontrole 4kazy velky strach zo zubarov takze nejaku ktora pouziva nejake oblbovaky rajsky plyn alebo nieco podobne vdaka

palomka
25. okt 2022

@nuna2112 skúste pána doktora Štefanskeho v Michalovciach.

nuna2112
autor
25. okt 2022

@palomka Mate s nim prosim skusenost? My uz sme nasli zlatu zubarku v So ze ma skvely pristup ku detom ma tam hracky atd ale nepouziva nic na "omamenie" dietatka viem ze to nebude lacne ale nechcem aby mal traumu.. Ked bude starsi rozumnejsi uz to bude myslim lepsie

nika23t
25. okt 2022

@nuna2112 no ja som toto teraz riešila, najnižšie som našla v PO, ale zatiaľ nemám skúsenosť, objednaní sme až 14.11. A používajú rajsky plyn.

nuna2112
autor
25. okt 2022

@nika23t Najnizsie myslite asi cenovo vsak? Az fo Po by som nechcela ist to je pre nas uz daleko

sszuzu8
25. okt 2022

MUDr pollak. Michalovce

nuna2112
autor
25. okt 2022

@sszuzu8 mate s nim skusenost? Pristup? Cena? Pouziva rajsky plyn napr?

sszuzu8
25. okt 2022

@nuna2112 odnaucil ma strachu zo zubárov. Cena super všetko preplatí poisťovňa (mam dôveru) čiže v podstate je väčšina vecí "zadarmo". Prístup úžasný ci používa rajsky plyn to neviem ale keď som sa bála poprosila som ho o anestézu hoci aj pred robenim plomby alebo na zubný kameň. Pichne mi kľudne 1-2 injekcie podľa želania. Úplne bezbolestne keďže presne vie kam ich pichnúť. Nemám jedine krivé slovo na neho

nika23t
26. okt 2022

@nuna2112 ou, pardon... Asi mi automaticky zmenilo. Najbližšie som chcela napísať... Ja som sa informovala u viacerých zubarov, ale nevedeli ma nasmerovať bližšie.
Dcéra má tiež panicky strach a injekcia nepomôže. Potrebuje sa upokojiť.

nuna2112
autor
26. okt 2022

@sszuzu8 rozumiem to je super ale mne sa jedna o deti a on si injekciu pichnut neda preto hladam takeho zubara ale dakujem za recenziu skusim tam zavolať

molkapolka
31. okt 2022

@nuna2112 KE stara nemocnica MDDr. Šmocer, pouziva premedikaciu, dieta vypije sirup, sice niektore placu pri osetreni, ale potom si to nepamataju. 2h este na pozorovani polezite na lozku a idete domov. Lekar aj sestricka top pristup k detom.

nuna2112
autor
31. okt 2022

@molkapolka dakujem pekne skusime