Psychológ pre 3,5-ročného chlapčeka

25. júl 2024

Ahojte. Viete odporučiť dobrého detského psychológa pre 3,5 ročného chlapčeka? Ideálne súkromníka (máme problémy s kakaním, zadržiava, nechodí na záchod aj 6-7 dní. Alebo na základe skúsenosti nejaké odporúčanie ako mu pomôcť uvoľniť blok v hlave? Už sme zúfalí :(
Dakujem.

leuska1997
25. júl 2024

Dám Vám kontakt na jednu super lekárku ozvite sa jej +421 940 998 107 🙂

luciakovacova0603
25. júl 2024

My toto riesime s malym uz viac ako 2r..ale nas je Asperger,on to ma proste zafixovane v hlave ze to smrdi,obcas boli atd...mame len cakat,kedy "vyspeje".skusali sme asi vsetko uz-vlaknina,viac vody,ovocie,zelenina,sirupy na zmäkcenie stolice,podplacanie🙂atd.jednoducho to ma v hlave nastavene ako to ma a mozeme sa aj poskladat...

leuska1997
25. júl 2024

@luciakovacova0603 presne my napodobne

jeennyv
25. júl 2024

Ja som ako dieta neznasala nocnik..wc nasadka na wc pripadne knizka , sedenie na wc na dospelaka pomohlo vsetko..osobne to nie je na psychologa…problem prostredie, tvrda stolica treba ritku natriet kremom aviril napr je dobry atd

autor
25. júl 2024

@leuska1997 Dakujem pekne, môžete mi prosim napísať aj meno tej pani Dr? Je z KE?

autor
25. júl 2024

@luciakovacova0603 u nás to súvisí s negatívnou skúsenosťou zo škôlky. Áno, nás to ma tiež v hlavičke, stolicu ma v poriadku. On sa nevykaká nikde inde len vonku na záhrade. Aj to len horko ťažko na treti štvrtý deň. Wc a nočník nechce ani vidieť. Ja neviem čo bude na jeseň…a riešite to aj so psychológom?