Detské gastro Košice

nikyy
30. jan 2021

Dobrý večer, mamičky prosím vás viete mi poradiť nejaké detské gastro v Ke kde niesu dlhé cakacky poprípade kde sa dá zaplatiť prednostne vyšetrenie ? Dcérka má od pondelka silne bolesti bruska strašne ju nafukuje a má teploty ... pobehali sme pohotovosti, chirurgiu slepé črevo vylúčili doporučujú gastro ci tam nieje nejaká alergia potravinová ... ďakujem za rady 🙏🏻

diaalex
30. jan 2021

@nikyy odporúčam na potravinovú alergiu navštíviť riadneho alergológa, mne tam zistili alergiu

cargo22259
30. jan 2021

Dr. Klocanova na Panelovej, cakali sme max 1hod. roky sme tam sice uz neboli, neviem ako je to tam teraz.

cargo22259
30. jan 2021

Jooj ale tam sa treba objednat, teraz som s spomenua.

tosomja
30. jan 2021

@cargo22259 ja som s rocnou u Klocanovej cakala od rana 8mej, kedy sme mali prist nalacno...do 15hod. !!!
Cely den o hlade, rocne dieta ..aby mi vo vnutri povedala, ze moje dieta ma nadvahu a nezaskodilo jej jeden den hladovka. 😱 Odvtedy som tam nebola. Ziadna profesionalita.
...ak ma dieta teploty a bolesti, nemali vas z pohotovosti ani pustit, nie vam kazat aby ste si riesili gastro. Mali urobit vsetky vysetrenia.

nikyy
autor
30. jan 2021

@tosomja nooo áno včera nás s teplotou domov poslali o polnoci pichli buscopan a to bolo všetko ... a to sme boli v utorok večer v nemocnici potom nás poslali domov v stredu ráno na chirurgii tam spravili usg a včera večer b noci znova pohotovosť

tosomja
30. jan 2021

@nikyy isla by som naspat.

saskia212
1. feb 2021

@nikyy odporúčam MUDr Jancovu na poliklinike KVP, objednava sa tam síce ale naozaj výborná lekárka, odborný aj ľudsky prístup.

nikyy
autor
1. feb 2021

@saskia212 áno už sme sa k nej objednali dá sa zaplatiť prednostne 🙂

nikyy
autor
1. feb 2021

@saskia212 Vám pomohla ?

saskia212
2. feb 2021

@nikyy áno, riešila som s ňou oboch synov, každého s iným problémom a naozaj maximálna spokojnosť.

nikuska868
8. mar 2022

@nikyy dobrý deň. Prosím Vás ako dlho ste čakali na termín?

nikyy
autor
8. mar 2022

@nikuska868 Dobrý večer, cca 2 týždne.

mayusik
15. apr 2022

@nikyy
@saskia212 Dobrý večer,našla som tu túto diskusiu tak sa pridám. Boli sme u Dr. Jancovej -celkovo som z nej aj zo sestričky mala dobrý dojem, dcéru vyšetrila, predpísala lienky ,vysvetlila mi ako ich má brať.... Keď som po troch týždňoch volala o výsledky tak mi sestrička iba nadiktoval čo všetko dcéra nemôže jesť, má prísnu diétu,nemôže mlieko,sóju lepok... Je to veľmi náročné ale zvykáme si, len sa mi nepozdáva,že nás nezavolá hneď na kontrolu keď jej prišli výsledky z krvi. Dcéra chudne ďalej, je hladná,naje sa no hneď ide na wc. Je unavená,podráždená... Veľmi sa o ňu bojím, neviem ako jej pomôcť. Rozmýšľam či neskúsiť ešte nejakú inú entrologiu, pretože tam máme ísť až o 2mesiace na kontrolu. Viete mi ešte niekoho odporučiť- fakt odbornika?

saskia212
21. apr 2022

@mayusik ahoj, co viem v Košiciach sú len dve detské gastro lekárky a vôbec nestíhajú na toľkých pacientov. Neviem poradiť nikoho iného, viem, že zvykli aj do Prešova za nejakou lekárkou chodiť ale meno netuším. A môžem sa opýtať, čo dcérke zistili?