Detská fakultná nemocnica Košice

timkuska
1. sep 2020

Maminky, chcem sa spýtať,či máte skúsenosť s Detskou fakultnou nemocnicou v KE (blok D).
Máme nastúpiť na plánovanú hospitalizáciu, ale zneistela som,keď mi povedala,že cez noc s dcérkou (5rokov) nesmiem byť,budem na nejakej inej izbe. Dcéra sa ešte v noci budí (má nočné desy). Konečne sa nám spánok podarilo ako - tak dostať pod kontrolu,že už nekrici, Ale.pekne príde,uití sa,že je všetko v poriadku a ide si späť ľahnúť.
Boli ste tam niektorá?

diaalex
1. sep 2020

@timkuska ktoré oddelenie? Mamina tam bola so sestrou pred 11 rokmi a tiež v noci bola zvlášť

timkuska
autor
1. sep 2020

@diaalex mám pocit,že nefrologia alebo oddelenie pre deti a dorast. Neviem ešte.

diaalex
1. sep 2020

@timkuska vtedy to bolo tak, že mohla byť dokedy chcela, kým neprekážala. Bola izba pre mamičky, 4 postele, skrinka na zamykanie a tam si si mohla oddýchnuť, pospať, ale maminy tam chodili hore dole ako chodili k deťom, takze to taký luxus nebol. Inak bola cely čas so sestrou.

lenja123
2. sep 2020

@timkuska bola som tam so synom už 3x, vždy na inom oddelení a vždy som bola s ním aj v noci. Raz bol ešte bábätko, raz škôlkár a raz už školák. Nikdy s tým nebol žiadny problém 🤷‍♀️