Čistenie vlasov - Košice, Prešov

kinapoka
12. apr 2023

Ahojte. Neviete mi náhodou poradiť, kde v Košiciach alebo Prešove robia čistenie vlasov? Dá sa táto kúra robiť aj doma alebo len v kaderníctvach?

kristie571
13. apr 2023

@kinapoka cistenie s Malibu C robia v PO Vlasmejker 😊 tiez sa na nho chystam. Domov si vies kupit len sampony ktore nie su ale az tak hlbkove ako to cistenie v kadernictve. Takze ak mas viac nanosov, je isto lepsie prve absolvovat cistenie v kadernictve

kinapoka
autor
13. apr 2023

@kristie571 Ďakujem za tip. Ja už som čistenie absolvovala pred 4 mesiacmi ale v Bratislave. Vlasy boli úplne iné ako predtým, jednoducho skvelé. Bola som veľmi spokojná. Ale keď som si vlasy umyla, tak boli horšie ako po čistení. Lepšie ako som ich mala predtým, ale stále to nie je ono. Začala som používať aj šampóny, ktoré mi odporučil, aj som si kúpila nový fén, kefu, no mam pocit, že každým umytím sa vracajú do pôvodného stavu.

kristie571
13. apr 2023

@kinapoka Môže to byť aj vodou, ktorú máš doma, môže byť tvrdšia a može na vlaskoch zanechavať nánosy. Neviem.
Ja používam tak maximalne za mesiac a pol až dva mesiace čistiaci šampón na doma od Malibu C a nasledne stale len profi kozmetiku, žiadnu drogerkovu, a vlasy mam fajn, nie je to ako ked odijdem od kadernika no na to že su melirovane a blond mam ich dost zdrave a pekne. No ako som spominala, chystam sa aj na to profi čistenie v salóne 🙂

diaalex
13. apr 2023

@kinapoka v Ke organická raselina, Malibu C aj iné v salóne Lurex 🙂