Chiropraktik v Košiciach

tim23
23. feb 2024

Ahojte. Neviete poradiť nejakého fakt dobrého chiropraktika v Košiciach? Mám bolesti chrbtice, Problémy s krčnou chrbticou a navyše sa mi urobil už aj ten hrbol na krku :( vyzerá to otrasne.

surama
23. feb 2024

@tim23 Kral pri Jumbe. Da sa objednat online.

tim23
autor
23. feb 2024

@surama hej dnes som jemu písala, len tu som našla nedobre skúsenosti. Ty si tam bola? Si spokojná?

surama
23. feb 2024

@tim23 Tiez som citala vselijake recenzie, ale ja som chcela mat vlastnu skusenost a mala som velke bolesti, tak som isla. Za mna super, nemam, co vytknut. Najprv ma pozrel a zhodnotil stav. Na kostre mi ukazoval, co mam ako poposuvane. A potom stale napravil, postavila som sa, skontroloval a potom zas skusal inak napravat a tak to stale kontroloval a pytal sa ma ci citim zlepsenie a tak. Ja mam zdeformovanu panvu, takze zazraky na pockanie mi nikde nespravia, ale on mi dost pomohol. Mala som aj jednu nohu akoby kratsiu, kvoli skrizenej panve a napravil to. Ale musim povedat, ze niektore tahy boli aj trochu bolestive, ale stalo to za to.

tim23
autor
23. feb 2024

@surama ďakujem. Asi sa nakoniec vyberiem k nemu. Aj keď mám z toho strach ☺️ ale verím že niečo takéto by mi pomohlo.

surama
23. feb 2024

@tim23 Ale napr. svokra chodi na KVP k nejakemu asi v Procare a tiez je spokojna. Ze on ju naprava a potom aj masiruje. Nejaky lekar, ale meno, zial, neviem. Ja zas chodim k maserovi, p. Vaskovi na Michalovskej a on najprv napravi a potom masiruje. Ale je to maser vyslovene, cize chiropraxia len trochu a hlavne masiruje. Ale ja mam pravidelne vyskocene stavce a tie mi vzdy napravi.

1talizmanik1
25. feb 2024

@tim23 bodnar na pražskej je perfektný

adrian45
16. júl 2024

@1talizmanik1 mali ste s ním skúsenosť ? To je on čo ma sídlo na pražskej 4 ?

1talizmanik1
16. júl 2024

@adrian45 chodim pravidelne, je perfektný

adrian45
17. júl 2024

@1talizmanik1 neviem či myslíme toho istého… je taký trochu pri sebe ?

1talizmanik1
17. júl 2024

@adrian45 asi nie, je to pan po 60ke