Cena malej svadby v Košiciach

sonkaponka
4. júl 2021

Ahojte ,plánujeme menšiu svadbu, cca 30 hostí (plus deti ),koľko € vás taká svadba približne vyšla? Nemám vôbec predstavu zatiaľ že koľko peňazí je akurát a koľko je prehnané ☺️

viky_21
4. júl 2021

@sonkaponka my robime svadbu pre cca len 10 ludi sice na Bojnickom zamku ale uz teraz to je cez 2.000€ 🙈🙈 a to nebude ziadna hostina len "obed", ziadna kapela hudba nic ..

dominikac321
4. júl 2021

@viky_21 a to tam co vsetko ratas?

dominikac321
4. júl 2021

@sonkaponka ak sa bavime o restike, hoteli rataj okolo 50e za osobu, len co sa tyka jedla, bez alkoholu kolacov a kadecoho ineho

lea246
4. júl 2021

@sonkaponka Čo je cena za svadbu? Len priestory a jedlo, alebo všetko od prsteňov, šiat, výslužiek, ubytovania pre hostí, dopravy .... Tam je rozdiel cien v tisíckach eur. Už len výzdoba... Spravíš si ju sama, alebo ju hotel/miesto svadby dodá zdarma a je tak ušetrených možno 1000€ Šaty detto, prstene... Taký môj hrubý odhad, svadba môže stáť pre 30 hostí od 4500€ do dna peňaženky 😊

katulienocka999
4. júl 2021

@sonkaponka brat sa nedavno zenil v KE a cca 32 osob bolo a platili okolo 1200e dokopy 😊 alkohol, kolace, slane vlastne.. Jedlo a pitie zabezpečoval podnik ako aj výzdobu. Bolo to bez hudby, taky neskorší obed pre najbližších 😊 cena samozrejme mimo siat, obruciek a inych.. Čisto hostina - neskorší obed😊

petamich
4. júl 2021

takto polozena otazka podla mna nema odpoved - moze to byt od x do y - co chces pocitat do nakladov napr. aj saty, obrucky atd., co vsetko si chcete spravit sami a svojopomocne, v akom type zariadenia chcete mat svadbu, budete hradit aj ubytovanie, kapela/DJ alebo "magnetofon" - takze tak 🙂 podla mna sa neda len tak tresnut suma, skor si dajte orientacny rozpocet alebo strop, zacnite od nevyhnutnych veci a uvidite ako to pojde

patriciaja27032019
4. júl 2021

1250 pred dvomi rokmi vo Vet bare. 😊

katka2602
4. júl 2021

Minulý rok september, Golden Royal, cca 35 ľudí. Všetko spolu +- 3500€ (obed, koláče,torta,obrúčky, šaty, účes, alkohol, nealko,atď)

viky_21
5. júl 2021

@dominikac321 vsetko okrem restauracie, obrucok, hudby, kozmeticky a kadernicky. Len saty a ubytovanie ma stalo 1.000€. Poplatky na matrike a zamku dalsich 500€

daniella08
6. júl 2021

@sonkaponka my sme mali svadbu v kultúrnom dome, len 15 ľudí, potom prisli ostatní na zábavu.
Hudbu, alkohol, koláče sme mali vlastné.
A účet bol 380€ 😃

lilli444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ckatka
15. júl 2021

Záleží čo vieš spraviť svojpomocne a za čo zaplatíš iným.
Ja som si veľa robila sama a s kamoškami, lebo nás to bavilo. A šli sme cestou "kto co vie zohnat/vybaviť" lacnejšie alebo zadarmo. Nechceli sme zbytočne utracat, šlo nám hlavne o dobrú žúrku.

lilli444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz