Poraďte šikovnú kaderníčku - Košice - okolie

bibianca1607
12. dec 2022

Ahojte ženy, prosím vás o rozumnú radu, hľadám dobrú kaderníčku na to, aby mi dala dokopy vlasy..ide o to, že v júni 2022 som bola ešte čierna, a po prestriedaní kaderníctiev ma už nebaví chodiť stále inde a stále to vyjde otrasne (v septembri mi jedna spalila vlasy). Viete mi poradiť niekoho, kto mi vie pekne zjednotiť vlasy (do krajšej blond), aby mi nespali vlasy, ale práve vyzivil? Termin si dám samozrejme až behom budúceho roka, ale hlavne poraďte niekoho, kto má ozaj skúsenosti s melirmi, so ženami, ktoré išli z ciernej na blond. Posledný melir bol v novembri, aktuálne vlasy viď foto. Občas používam silver sampon alebo fanola no orange, ale to nejak nepomáha, takisto používam masky, olejceky atd., aby sa tie vlasy dali do poriadku. Ideálne by bolo, aby ste mi dali kontakt na kaderníčku v dedinkách pri KE ako Bidovce, Ruskov, Ďurkov, Svinica a pod. Poprosím aj pripadne foto, alebo link na stránku danej kadernicky. Ďakujem vám a blbé komentáre nech si "múdre" žienky nechajú pre seba.