Neočkovane deti v Košiciach a okolí

theresiasophia
3. sep 2020

Ahojte,rada by som sa spoznala s mamičkami ,ktoré nemaju zaočkované deti a tak by sme sa aj mohli niekedy stretnut,pokecať vymeniť si skúsenosti. Moje deti 5 a 7 dievčatá🙂

komir63
3. sep 2020

Aby ste sa náhodou nestretli na pohrebe svojich detí, keď odídu na bežné detské choroby, na ktoré sa bežne očkuje. Spýtaj sa ty svojej mamy proti všetkému si bola očkovaná ako malé dieťa. Možno len preto si dnes aj ty mamou.

gelifil
4. sep 2020

@komir63 toto je fakt primitivny koment.....a ktore ze to su???

theresiasophia
autor
4. sep 2020

@komir63 prepáč ale moje deti ktoré uz maju 5 a 7 rokov a su neockovane este neboli choré ani raz natoľko aby som musela siahnuť po antibiotikách ci iných liekoch z lekárne.Zaujmave je ze ja sa vyslovene nestarám do rodičov ktorý ockuju a mam aj takých známych ,je to vaš pohľad a rozhodnutie a to akceptujem tak ako aj rodičov ktorý neockuju,preco na nas neustále útočíte?vyzera to na niaky strach?mozno obavy ci robíte správne,take správanie znamená neistotu.A ďalšia vec ,tak isto by sme mohli komentovať Vas ockujucich rodičov ci sa nebojite ked ockujete tak ako ty si napisal vo svojom komentáre a poniektory ani nevedia aka vakcína to je.
Pekny den prajem haterov nepotrebujem

theresiasophia
autor
4. sep 2020

@gelifil Vsak nech napise;)

superholka77
6. mar 2022

@theresiasophia mam dve deti jedno 6 ročne očkované a druhe 8 mesačne neockovane tiež som druhé sa bála zatiaľ očkovať a prekladám stále termíny ale strach mam aj ci neockovat alebo očkovať našťastie prvý syn nemal nič žiadne vedľajšie účinky a to som šťastná ale v 11rokoch už ani jeho nedám na MMR preockovanie zatiaľ sa vy ako držíte? Myslím keď boli deti v styku napríklad na skole škole nejaké hnačky virozy a podobne ako deti vaše už máte staršie preto sa pýtam znášali. Aj v kolektíve medzi inými deťmi od malička všetko ôk? Môžem sa opýtať čo dávate od malička nejaké vitamíny ak áno aké a tak na imunitu.. ďakujem krásne vopred

ankare
6. mar 2022

@theresiasophia opýtaj sa v skupine Nesúhlas s povinným očkovaním, tam Ta pridajú aj do súkromnej skupiny. Držím palce!