MUDr. Milada Vansová - kontakt

mudreocko
28. nov 2022

Nemáte niekto prosím číslo na detskú doktorku Vansovu v Komárne alebo Zemianskej Olči?

Číslo ktoré je na internete nefunguje. Potrebujem jej súrne zavolat. Sťahujeme sa tam a neviem či nás môže vziať k sebe a aký je postup. Ďakujem

viky173
28. nov 2022

@mudreocko https://www.navstevalekara.sk/lekari/vseobecny-...
v casti "Kontakt" rozklikni "Dalsie informacie"

mudreocko
autor
28. nov 2022

@viky173 toto číslo nefunguje 😔

sannn
28. nov 2022

0907 694 123 ale teda absolutne ju neodporucam

mudreocko
autor
28. nov 2022

@sannn ďakujem za číslo. Môžem sa opýtať prečo pani doktorku Vansovu neodporúčate? A zaujíma ma aj parkovanie. Vy ste k nej chodili do Komárna alebo do Zemianskej Olce?

sannn
30. nov 2022

@mudreocko ja do komárna....ale nervozna som z nej bola vzdy...bezne rano chodi na 8:30 a neskor do prace, synovi nezvykla brat vyter ked jedol rano alebo ked som mu umyla zuby...s obycanymi soplami sme boli doma 3 tyzdne, pretoze má zasadu po chorobe este tyzden ostat pre istotu doma. O jej spravani ani nehovorim, je drsna a arogantna ale na to by som este kaslala...posledny jej krok bol pocas covidu ked mi syn uz 4.tý mesiac kaslal a ona ho proste nebola ochotna osobne vysetrit...este nam raz aj dala termin aby sme prisli, hodinu sme stali na studenej chodbe lebo aj cakaren mala zamknutu pre chorych a nakoniec o hodinu vykukla a povedala mi ze jej mozem zavolat, ze ona sa k synovi nepriblizi. No a vtedy som si okamzite zobrala kartoteku a odisli sme. Podotykam ze sa zistilo ze syn mal uz niekolko mesiacov streptokoka a zapal priedusiek. pluca mal uplne pavucinove co ich mal tak rozkaslane

mudreocko
autor
30. nov 2022

@sannn och bože, to mi je ľúto.
A teraz ste u akej doktorky? Ste s tou novou spokojná? Nám by najviac vyhovovalo mať doktorku čo najbližšie Okoličnej na Ostrove, neviete o nejakej? Okrem teda Vansovej. Ďakujem krásne 💗

sannn
1. dec 2022

Nie to neviem žiaľ. My sme teraz priamo v nemocnici
@mudreocko

mudreocko
autor
2. dec 2022

@sannn ako sa volá? Ste s ňou spokojná?