Starejší na svadbu

hampstead
8. jan 2024

Kočky viete odporučiť starejsieho na svadbu s ktorým mate super skúsenosť? 😊

h2
8. jan 2024

@hampstead Neodporučím starejšieho, ale mladejšieho 😁: https://mladejsi.sk/

elenajezova
9. jan 2024

Podľa toho kde. Ja som z Prievidze a odporúčam Rastislav Hodouš. Úžasný starejší.

marca12
9. jan 2024

@hampstead Martin Kopor

marca12
9. jan 2024

Miroslav Suja,ten je tiez super

martinmmartin
9. jan 2024

ja odporucam ziadneho starejsieho. Svatba je o tom aby si si ty uzila svoj velky den v spolocnosti tvojich priatelov a ludi tebe blizkych. Bol som na vela svatbach a vzdy ked tam bol statejsi bolo to uplne jak zabsva ROH . Cudzy chlap struha silene otrepane ftipky jak z rohaca a kazdy sa na silu zo slusnosti smeje, hry ktore NIKTO nehce, atd
Svatba ma byt intimna a prijemna zalezitost a nie nejaka povinna estrada

mandzula
9. jan 2024

@martinmmartin musim sa priznat, ze toto hned napadlo aj mne. Bola som na x svadbach, zazila x starejsich a vzdy mi bolo nekonecne trapne. Ale proti gustu...

katkaseiner
9. jan 2024

@martinmmartin ja praveze nesuhlasim. Na nasej svadbe sme mali skveleho starejšieho. Zaujal, pobavil, dokonca aj z neho si strielali a bolo to fakt vtipne.Bola som ale aj na svadbe bez starejsieho - tym ze sme sa s ludmi nepoznali tak to bolo take studene....
A zaroven je rozdiel medzi starejsim a starejsím. Na poslednej svadbe ten starejsi normalne iritoval - na povel jak v školke vsetko riadil...ruky hore, zakricime xy, do kruhu a nevesta do stredu....prisla som si jak vadná

hampstead
autor
9. jan 2024

@katkaseiner a koho si mala?

katkaseiner
9. jan 2024

moj je zial uz neaktualny...na prekvapenie všetkých sa z neho stal farar...nie, nie typicky farar...

drakvak
19. jan 2024

Fíha, to počujem prvýkrát, že taká funkcia je objednaná a platená. Myslela som si, že keď už to niekto chce, tak sa toho ujme nejaký chlap z rodiny. A aj to len vtedy, ak je to veľká svadba niekde na dedine, neviem si predstaviť niekde v úzkom rodinnom kruhu v reštaurácii najatého týpka kvákať. To naozaj treba?

hampstead
autor
5. feb 2024

@drakvak presne ako ste povedali svadba bude veľká a na dedine 😉 a potom ako som zažila starejsieho na svadbe hneď som ho chcela aj na svojej bolo to super spestrenie 👍