Pôrodnica v Kežmarku

gabishek
10. aug 2023

Ahoj mamičky, chcela by som sa vás opýtať, aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Kežmarku 🙏
Ďakujeeem

anonym42
10. aug 2023

tam by som rodit urcite nesla.. odporúčam ti Starú Ľubovňu najlepší lekári

gabishek
autor
10. aug 2023

@anonym42 preco nie? Len ma zaujima dovod, pre ktory je podla teba KK zly

anonym42
10. aug 2023

@gabishek prístup sestričiek a moja kamoška mi povedala prípad, keď tam žena rodila a zomrelo jej dieta pri pôrode,že dieťatko ani neoživovali... nemocnica v kk a v pp uz nie je to čo bývalo...

gabishek
autor
10. aug 2023

@anonym42 ktovie ale, kedy to bolo. Lebo vraj je to tam teraz ine, lepsie. Aj zmena personalu atd…

lubkovaandrejka
10. aug 2023

@gabishek Ahoj. Moja naj kamoska robi zachranarku, bavili sme sa xy krat o porodniciach KK, PP, SL. Vraj v SL lekari posobia milo, zaujimaju sa,ale ze profesne robia take kiksy,ze az. Vraj je KK fajn, co sa tyka personalu, ze su tam ozaj odbornici, tak ona mi vyslovene odporucila KK ako prve.

riamia91
10. aug 2023

Rodila som tam dvakrát... v 2020 a v 2022 a nemôžem sa na nič šťažovať.

gabishek
autor
11. aug 2023

@riamia91 dakujem 🙏 potrebujem recenzie presne take - od niekoho, kto ma tam s porodom realnu skusenost a nie len ze ,,nieco od niekoho pocul”

janulka578
12. aug 2023

@gabishek ja som v KK tiež rodila svoje dve deti, 2019 a 2021 a tiež sa nemôžem sťažovať. Dokonca v prvom prípade musím povedať, že zachránili moje dieťa, keďže pár hodín po pôrode zistili, že má pravdepodobne vrodenú srdcovú vadu a hneď zariadili prevoz do Bratislavy. Malý sa narodil 15:30, ešte pred polnocou ho špeciálna RZP z Košíc odvážala do Bratislavy, kde ho museli operovať. Dokonca riešili aj letecký prevoz, ale kvôli nepriazni počasia to nebolo možné. A čo sa týka "kixov", tie sa udejú všade. Treba hlavne myslieť pozitívne, že všetko dobre dopadne. Pri druhom pôrode som ledva stihla dôjsť do pôrodnice, tak sa to rýchlo spustilo, čiže chvalabohu že v KK pôrodnica je, btw. porodila som 5 minút po príchode do pôrodnice 🤣

hiddenobject
12. aug 2023

Aj ja som tam rodila 2x a vsetko super. Aj sestry porodne, aj novorodenecke, aj lekarky. Lekar porodnik trosku cudak 😹 ale odrodil mi obe deti bez ujmy, mna sice trosku dogniavil, ale tak co uz 😹

ewhita
13. aug 2023

Rodila som 2018 a nebola som spokojná. Ale chvalabohu ten primár je už preč, keďže robil kiksy...
Potom 2019 a 2021 a už spokojnosť🙂

julka1990
13. aug 2023

Sice som ja nerodila ale kamoska a ta bola spokojna..ja som sla vsetky 3 do PP posledny v 2021 pred prerabkou a ja som tam bola mega spokojna.🙂 svagrina rodila tohto roku a velmi si chvalila..ono ja vzdy tvrdim je jedno kde ides odrodit ak sa ma nieco zle stat stane sa aj v tej najdokonalejsej a najlepsej porodnici...🤷‍♀️

sajmonka_1216
15. aug 2023

@ewhita ten primár už robi u nás doktora so svojou partnerkou… ach jaj 🤦‍♀️🤦‍♀️ ale ona je fajn

ewhita
15. aug 2023

@sajmonka_1216 počula som. Nechapem, ako tam.moze niekto dobrovoľne chodit

gabishek
autor
16. aug 2023

@sajmonka_1216 aky primar? Z KK nemocnice? On robi aj v nejakej ambulancii?

ewhita
16. aug 2023

@gabishek remecky. Tuším robí teraz v belej

hiddenobject
16. aug 2023

ano, v belej. Ale on je skor ako sestra. Hlavnou dr je tam mudr blahova.

majulka30
16. aug 2023

4x pôrod v Kežmarku a za mňa prístup sestričiek a doktorov veľmi dobrý.

monika9694
17. aug 2023

@gabishek ahoj 3x Kežmarok všetko v poriadku síce prvý 11 rokov dozadu s remeckym a za mňa bol skvelý...vrieskala som ako blázon hanbím sa za to a on mi vraví pokricte to vám len pomôže...podporoval teraz , už neviem prečo je taká zmena jeho osoby.. najhoršie je že v našom okrese je veľa Rómov no žiaľ keď chytiš zrovna taký deň možno budú mať horšiu náladu,ale za mňa sestričky top lekár príde na posledných 5 minút zliznut smotanu... takže ja odporúčam ako ako bolo spomenuté vyššie môžeš mať zaplateného aj najlepšieho a keď sa má stať tak sa stane....

sajmonka_1216
19. aug 2023

@hiddenobject áno ale on sa venuje tehotným..a ku nej idu obyčajne vyšetrenia a pod 🙄

jeanne14
29. aug 2023

Dva pôrody v KK, prvý pôrod otrasný prístup, strašne zle spomienky mám, na pôrodnú asistentku aj lekára.
Druhý pôrod úplne rozdiel, síce pôrod taktiež ťažký, vyvolaný ale iný lekár a iný personál. Spraví to veľmi veľa, takze asi záleží na koho natrafiš. Inak oddelenie šestonedelia a novorodenecké super. Aj strava mi chutila.

ejka147
14. okt 2023

Rodila som jún 2022 a nemôžem sa na nič sťažovať. Pri všetkom je pri Vás sestra, lekár príde nakoniec. Ako prvorodička som to mala ozaj veľmi rýchle, bez útlmovakov a urychlovakov. Sestra pri pôrode bola úžasná, z novorodencov sestry všetko vysvetlia a sú ochotné. Na šestonedelí tiež. 🙂

8856239381
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renata0101
13. dec 2023

Ahojte ja som rodila v kk v 2018 dcérku a 2021 synčeka a nemôžem povedať nič zle. Spokojná som bola s prístupom personálu, ochatne sestričky poradia či už žene samej alebo okolo dieťatka. Epidurálku nedávajú. Majú možnosť pred pôrodom sa prísť pozrieť do pôrodnice a porozprávať sa že ako a čo všetko poskytujú … stačí sa ozvať na oddelenie

8856239381
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ejka147
27. dec 2023

@8856239381 ahoj, nie.