Mestské byty - Kežmarok

cupovamonika
9. okt 2023

Dobrý deň prajem , je tu niekto kto býva v Mestskom byte ? Ja už som dala aj žiadosť o byt prišiel mi len papier že si našu žiadosť nechali a zapísali nás ako by som sa dozvedela viac o mestskom byte , sme mladá rodinka z chlapčekom.

llluciaaa
10. okt 2023

@cupovamonika ahoj ja bývam v mestskom byte už 9 rokov. To ti len dali najavo, že si evidovaná, že keď sa niečo uvoľní nejaký byt tak sa ti ozvu. Ale môžeš skúsiť ísť aj priamo na mestky úrad a tam sa spýtať

cupovamonika
autor
10. okt 2023

@llluciaaa a vám sa ako skoro ozvali z mestského bytu čakali ste dlho alebo hneď vám dali ? A kde presné za kým na mestský úrad mám ísť

llluciaaa
11. okt 2023

Tak mi sme dostali hneď byt bo to bola čerstvo postavená bytovka vtedy. A po roku sme dali novú žiadosť o preloženie do vetsieho aj k tej sa nám ozvali rýchlo bo akurát sa niekto odsťahoval a byť sa uvoľnil. A na meskom úrade teraz neviem ci na druhom poschodí alebo treťom je to a na dverách je napísané nájomné byty. Tak vám prajem veľa šťastia nech vám pridelia byt co najskôr

cupovamonika
autor
11. okt 2023

@llluciaaa Strašne by sme boli radi lebo tie najmi sú strašne dráhy neskutočne a tak mestky byt sa oplatí mať , ďakujem veľmi pekné dúfam a verím že raz aj mi budeme mať mestky byt

dominikuska331991
10. nov 2023

@cupovamonika tiež čakám na mestský byt som mamička ťažko chorej dcérky a 15mes chlapčeka 😥😥nájmy sú veru neskutočne drahé 😥😥