Ako poslať výživový doplnok do Kanady?

charlotte269
7. okt 2022

Ahojte, neviete mi prosím poradiť?
Potrebujem poslať známej 500ml sirup a 50 ml sprej do Kanady. V podstate ide o výživový doplnok. Slovenská pošta, ale nedovoľuje posielať tekutiny ani horľaviny (predpokladám, že každý sprej sa berie ako horľavina). Nemáte niekto podobnú skúsenosť ako postupovať aby to nezadržali na colnici? Ďakujem 🙂

diana999
7. okt 2022

@charlotte269 oni každý balík otvárajú? Potom ho znova zabalia ci co?
😅

diana999
7. okt 2022

@charlotte269 daj to do škatuľky od keksov
😄😄

monika15
4. nov 2022

@charlotte269 no neviem ze ci ti tu dojde. Alr skus
@diana999 mozem to potvrdit ze vela ich otvaraju a aj moze sa stat ze nemaieto veci tam bude odkaz ze sorrry ale nebolo to v pravidlach obsah a je vyhodeny 🤦‍♀️🤦‍♀️

sisaka
4. nov 2022

Nám moji rodičia vždy pribalia fľašku alkoholu 😂 a to už pomaly 20 rokov, niekoľko krat ročne. ešte sa nestalo, žeby nedošiel koli tomu balík, posielali aj iné tekutiny, nebol s tým problém, z liekov len Nasivin detský, tu nič pre deti nie je okrem slaného roztoku.
Výživové doplnky neviem, ale liečivé bylinkové čaje bez problémov

monika15
4. nov 2022

@sisaka heeeey lucky ducky mne uz dosiel prazdny balik s pozdravom z colnice 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣

sisaka
4. nov 2022

@monika15 my zatiaľ lucky 😜

monika15
4. nov 2022

@sisaka hehehe

charlotte269
autor
5. nov 2022

@monika15 no podľa podacieho čísla mám len poslednú info z 11.10. že balík opustil SR , ináč vôbec neviem kde je a čo s ním je

monika15
6. nov 2022

@charlotte269 to dlho ide velmi. Moje z madarska opustilo madarsko pred tyzdnom 🤣🤣 som zvedava jak dlho pojde tiez.

sisaka
6. nov 2022

@charlotte269 to je už pridlho. Balíky zo Slovenska mi chodia do 2 týždňov, výnimka je okolo Vianoc, tam to môže trvať dlhšie a tiež bol problém, keď vypukol covid a lietalo málo lietadiel. Minuly týždeň sme dostali balík zo Slovenska, prišiel za 13 dní a bola v ňom aj flaška slivovice 😉
Ak si posielala letecky už mal byť doručený, podala by som reklamáciu.

monika15
7. nov 2022

@sisaka slivovicka nice 🙂;)