Zoologická záhrada v Bojniciach

kopanec
6. aug 2015

ahojte je tam pekne ake je vstupne oplati sa tam ist.

jankako
6. aug 2015

Je. Oplati sa. Vstupne vygoogli

radka227
9. aug 2015

ahoj. oplati sa. resp. tam kazdy ist musi. 4 eura je vstup, pre deti 2. Zoo je pekna, na malej rozlohe je tam toho vela, tak sa nenachodite 🙂. a aj do zamku sa da ist. a mam pocit, ze tam je aj kupalisko.

vivusika
9. aug 2015

@kopanec je tam pekne, my chodíme každý rok 🙂

tajka1986
9. aug 2015

Oplati sa urcite vidiet. Je tam sice teraz dost naval,ale to tym ze su prazdniny🙂a ano je aj pekne kupko s detskym bazenom

katuska2709
9. aug 2015

vstupne 4€, bola som vo štvrtok, deti 2€ do 15 rokov... ako píše radka227 všetko je na jednej kope, zoo, zámok aj kúpalisko

zuzitka
6. mar 2016

Bol tam niekto aj na viac dni? Kde je dobre lacne ubytovanie pre 3 rodinky?
Dajte tipy 🙂

Co sa este oplati vidiet v okoli bojnic?
Dakujem

tajka1986
6. mar 2016

V Bojnicjah neviem ci to tu bolo spomenute,kupele,muzeum praveku teda okrem zoo atd., Bansky skanzen v Cigli, tam je parádny vláčik, zrúcanina Sivý Kameň v Podhradí,vodný svet v Sebedraží tu sa dá ubyrovat v ind.stanoch, chytiť rybu a aj upiecť 🙂, zajazdit na konikoch pri Handlovej asi 20km od Bojnic,pred Handlovou je odbocka na Rematu,v zime sa da aj lyzovat,v lete tam najdete malu zoo a prijemne posedenie v prirode,deti sa vysantia na bycikloch a odrazadlach,kt.su volne dostupne,je mozne tiez chytit si rybu a pripravia vam ju na obed 🙂

tajka1986
6. mar 2016
tajka1986
6. mar 2016

A zabudla som samozrejme na Dinopark v Bojniciach a vystupenie sokoliarov. Inak ma uz nic nenapada 🙂 @zuzitka

zuzitka
6. mar 2016

@tajka1986 jeej dakujem