ZOO Ľubina

mimusina
2. aug 2024

Ahojte, tie čo ste boli teraz niekedx v ZOO v Lubine oplatí sa ísť? Ako tam je-deti noli spokojné? Isli by sme s 5r dcérkou. Koľko sa platí vstupné? Platí sa aj parkovné ak áno koľko-v pohode sa dá zaparkovať? A posledná otázka🙈dá sa tam aj najesť? Ďakujem veľmi pekne😘😘😘

barbye
2. aug 2024

@mimusina ahoj boli sme v utorok. Vstupne 10e dospely, 8 dieta. Bola som s takmer 5r a 8r. Chodime kazdy rok, im sa tam paci najma krmenie. Tento krat sme chytili fakt super animatorky a boli sme hned rano takze sa dalo. Zase aj nieco nove pribudlo. Baby sa aj okupali ked sme to prešli tak sa este vyse hodiny hrali v tom bazeniku. Na neskorsi obed sme isli do saloon cetuna asi 2km odtial a teda isli sme na zaklade fajn recenzii. Moj kuraci šalat 😊

barbye
2. aug 2024

@mimusina parkovne je zdarma a tam jedlo nemaju som zabudla napisat. Iba nanuky. Minuly rok mali aj lokse, teraz som ani nepozerala lebo sme mali plan ist na normalny obed.

kinka555
2. aug 2024

@mimusina ak chcete krmit zvieratka, deti sa mozu prehrat cely den na ihrisku, najest sa...odporúčam ekopark Piestany. Neporovnatelne s lubinou

nufafa
2. aug 2024

Tiež radšej ekopark.. ťavy, klokany, tučniaky atď., mega ihrisko, našich sme nevedeli odtiaľ dostať. Niektoré zvieratá sa môžu kŕmiť, majú tam v sacikoch nachystané, za dobrovoľný príspevok, k niektorým môžeš aj ísť -kalone, papagáje... Viem, že si sa na toto nepýtala, ale za mňa tiež o moc lepšie ako Lubina.

natall113
2. aug 2024

Za mňa zase naopak na 100% je podľa mňa Lubina úplne super a oplatí sa ísť a ekopark Piešťany bolo veľké sklamanie, tam by som sa nevrátila

kate_cs
2. aug 2024

Všetko potrebné nájdeš na ich webe, odporúčam si ho pozrieť, majú aj veľa fotiek, základné info.
My chodíme každý rok a chlapcom sa páčilo aj keď mali rok aj keď majú 3 a 5. Vstupné je vyššie, ale vidím, že sa fakt rozširujú, zlepšujú, investujú do toho. Som domáca, tak chodíme odkedy Minifarma vznikla.

kaktusik007
2. aug 2024

paneboze, to ake ceny vstupneho??? a pritom teda nic moc 🤷🏼‍♀️