Zábavný park Prater

kikina84
27. mar 2014

ahojte,páčilo sa vám v Prateri? boli ste aj s detmi? od akého veku je to tam pre dieťa vhodné? pokiaľ je dieťa adrenalínový šialenec :D
Zaujíma ma všetko,hodte mi sem nejaké infošky kočky..dakujem krásne

mirka1011
27. mar 2014

Tak da sa tam celkom dobre vyblaznit, je tam vsetko mozne, zabavia sa aj najmensi aj starsi, pokial maju odvahu, aj s cenami je to ok 🙂

hanah25
27. mar 2014

Ahoj atrakcie su super ale horsie je to s cenami. My radsej chodime do Familieparku neusiedlersee ci ako sa to pise. Zaplatis vstupne cca 18e a vsetky atrakcie mas zdarma, mozes ist kolkokrat chces na atrakcie. Zabavia sa aj najmensi ale aj dospely, pekny areal, zvieratka, obcerstvenia... A je to blizsie + ani pandorf neni daleko odtial 🙂

habibi78
27. mar 2014

@kikina84 ja a mm sme chodili do Pratra vyblázniť sa ešte ked mala nebola na svete, teraz uz s ňou tam chodievame veeeelmi často, vybláznia sa tam deti aj dospeli, ale okolo troch rokov si to tam podla mna dieťa užije najviac 🙂

tilly
27. mar 2014

jasnee, prater je super a za pratrom su aj detske ihriska, take klasicke, hojdacky, smyklavky a tak, je tam aj velky park na piknik, su tam aj tereny na bicykle porobene aj skate park...
kolotoce su tam pre kazdeho, od malych vlacikov pre malinke deticky az po uplne adrenalinove veci...
a ceny su ako ked su u nas na dedinach kolotoce 😝 teda az na jedlo a pitie, to je tam drahsie, ale da sa to zaplatit...

familienpark ako pise @hanah25 je tiez super, ale si myslim, ze skor pre mensie deti...

horana
27. mar 2014

suhla s @hanah25 ked je dieta sialenec ako nase, tak by sme v Pratri financne vykrvacali, nase deti by chodili na atrakcie non stop a tak sa nam viac rentuje Familypark, mozu chodit znovu a znovu a znovu, a vstupne sa nam splati prakticky za prvu hodinu pobytu, ked berieme priemerne ceny kolotocov v porovnani napr. s tym Pratrom alebo aj nasimi kolotocmi a potom uz sa len vozia naviac.Napr. ta nova Potkania draha, minuly rok co ju postavili, nase deti boli na nej bez prehananaia viac nez 10x , a to nehovorim o inych atrakciach ktore tocili dokola, tak esteze tam je jednotne vstupne. Ked by som to len priblizne odhladla za cely den ktory vo Family stravime, by sme v Pratri dali dobrych par stoviek na dieta, a to minumalne...

zuska_bluzka
27. mar 2014

prater nemám veľmi rada a asi by som ho už nenavštívila, naposledy keď sme boli tak tam boli kvantá arabov a celkove mi to prišlo ako zábava pre spodinu, keďže tam neexistuje vstupná brána, ktorá by selektovala ľudí sa tam pohybujúcich.
radšej by som šla do neuseidler (aj keď počtom atrakcií je to menšie ale prostredie je pekné) alebo pokiaľ chcete naozaj sa vyblázniť tak skvelý je vidampark v budapešti, platí sa vstupné na bráne a vybláznite sa ako vy tak aj deti a hneď pár krokov vedľa je zoo a cirkus

tinushka13
27. mar 2014

Mna osobne Prater nijako neoslovil.. ale chodíme do toho druhého zábavného parku neuidler am see.. je tam kúsok. to stojí za to. Vyšantí sa asi každý. Aj keď tá cena... oplatí sa kúpiť celoročný lístok. my kupujeme tak, a ideme viackrát do roka 😀

lucia1181
27. mar 2014

@zuska_bluzka ahoj...ten vidampark nie je nahodou zruseny? Nieco sa minuly rok pisalo,ze to je zatvorene

kikina84
autor
27. mar 2014

@tilly ceny su tam ake cca? dakujem

myya
27. mar 2014

určite skús familie park v rakúsku vstupné je 19,5 E a každý piatok majú zlavu 2 E. prídu si na svoje aj malé aj velké deti ja sa tam tiež vždy zabavým určite skúste. Práter je dosť drahý tu dáš iba za vstup a všetko je grátis.

kikina84
autor
27. mar 2014

@myya tam sme boli,chceme nieco akcnejsie vyskusat..dcera je adrenalín,ju to tam moc nebavilo,potrebuje vacsiu akciu

kikina84
autor
27. mar 2014

@lucia1181 ano je zruseny uz

kikina84
autor
27. mar 2014

@horana kolko je atrakcii zhruba v Prateri?

horana
27. mar 2014

@kikina84 V Pratri je cca 250 atrakcii, vo Familyparku Neusiedlersee asi 80.

tilly
28. mar 2014

@kikina84 vsade ine, ale napr. na autodrahu 1€ za osobu... na take detske atrakcie to byva 1-2€ za osobu... my tam nikdy nechodime kolotocovat na cely den, my na to moc nie sme, vzdy prater spajame este s niecim, bud nakupmi, alebo prechadzkou v centre, alebo bicyklovanim, alebo schonbrunom a tak... a chodievame aj do zadu do toho parku...

kikina84
autor
28. mar 2014

@tilly cize čisto teoreticky,keby sme chceli pobehat väčšinu dráh a šli tam vyslovene s tým, že sa budeme zdržiavať len v Prateri.tak by sme na osobu potrebovali minimálne 100e,aby sme sa čiastočne vybláznili..teda čo sa len čisto kolotočovania týka 🙂

tilly
28. mar 2014

@kikina84 tak to netusim, ale tak 50 minimalne...

kikina84
autor
28. mar 2014

@tilly a deti platia vždy plnú taxu ceny lístku? alebo sú pre deti nejaké zlavy ?dakujem

hennyinnsbruck
28. mar 2014

Sice nemam deti ale ja som bola raz v prateri a mne sa tam nejak nepaci...
Radsej 2dni v Gardaland v Taliansku.
Raz sa plati vstupne a vsetky atrakcie,, gratis,, a je ich veeela. Aj pre deturence..aj kupalisko tam je aj vodny svet takze pekny vylet s detmi na 2-3dni

tilly
28. mar 2014

@kikina84 platia plnu taxu vacsinou... ale kazdy kolotoc to ma ine...

tilly
28. mar 2014

@hennyinnsbruck gardaland je paradny, len keby to nebolo cez 800km... 😔 cele jazero je krasne, treba vidiet, tie mestecka okolo, hory, aj to akvarko tam vedla gardalandu je super...
tam sa da stravit aj tyzden

luslus
28. mar 2014

ja som bola v Pratri na Silvestra. ako osobne som si to predstavovala ovela vacsie, mne to prislo take iste ako ked su pri Inchebe kolotoce. Ale cenovo sa to da, rovnake ceny ako v BA

hennyinnsbruck
28. mar 2014

@tilly ja zijem v innsbrucku takze ja to az tak daleko nemam...ale mas pravdu ked zijes na svk je to daleko...preto aspon na par dni si s detmi dofcu urobit.,...je tam ozaj krasne 🙂

tilly
28. mar 2014

@hennyinnsbruck aj v innsbrucku mate krasne 😉 ja odporucam gardasee/lago di garda kazdemu, je tam fakt krasne, ale malokto sa tam podla mna zo slovenska dostane, uz ked ides taku dialku, uz ides k moru... aj ked neviem, ci garda nie je krajsia ako more 😵
my ked sme boli, tak sme boli garda, potom cez modenu (ferrari) k moru dole... to by som chcela este zopakovat niekedy, to bola super dovca

tilly
28. mar 2014

@luslus v zime to nebolo cele otvorene... niektore veci boli pozatvarane... teda aspon pred vianocami, ked sme tam boli my..

luslus
28. mar 2014

@tilly aj tak ma to neohromilo

horana
28. mar 2014

Inak ceny atrakcii v Pratri sa pohybuju od 1 do 10 E, napr. nejaky ten retiazkovy kolotoc cca 2-3 E, vozickove drahy a pod. viac, napr. to najznamejsie Velke koleso z ktoreho je vyhlad na celu Viden, ak si dobre pamatam 8,50/os...

hennyinnsbruck
28. mar 2014

@tilly veru mame tu krasne ja som vyrastala v nz takze plocha krajina.pre mna je innsbruck proste uzas🙂
Byvam v super lokalite, 10min peso mam les, 10min autom rusne centrum plne turistov.
Moj sa narodil aj vyrastol tu, takze ked ideme na svk je rad ze vidi len rovinu 😀 On ma plne zuby hor.

Do talianska chodime len do gardalandu, ale nad kratkou dofcou sme uvazovali, uvidime 🙂

tilly
28. mar 2014

@hennyinnsbruck tie hory, co tam mate okolo su uzasne, tie skaly na konci mesta... a zlate malinke letisko 🙂 a swarovski 🙂

hennyinnsbruck
28. mar 2014

@tilly 😀