Výlety, prechádzky, ihriská pre 2-ročné dieťa v Starej Lesnej

sanny2993
12. apr 2023

Ahojte. Chystáme sa na víkend do Tatier, v máji, konkrétne do Penziónu Kamzik v Starej Lesnej. V tejto obci sme boli ešte bez dieťaťa, ubytovaní v hoteli Horizont Rezort. Vtedy sme absolvovali výlety na: Lomnický štít, Skalnate pleso, Popradské pleso, Štrbske pleso, vodopád Skok, Chodnik korunami stromov.

Keďže tohto roku bude víkend už so synčekom, poprosím vás o tipy na prechádzky a ihriska v obci, možno kde chutne varia (keďže máme na penzióne raňajky a večere bez obedu) 🙂

Zaujíma ma, či ste absolvovali výlet Lanovkou na Hrebienok, ak áno z kade to je najbližšie a či sa dá vziať aj kočík. Oslovili nás aj Vodopády Studeného potoka, podľa člankov sú veľmi blízko Hrebienka a úplne nenaročna trasa, dá sa k ním dostať pohodlne z Hrebienlu po ceste aj s kočíkom alebo len bez ?

A čo také Múzeum Tanapu ? Je to pekná prechádzka ?

Odporúčte aj iné výlety (hlavne vonkajšie) v okoli 🙂

Tiež budem rada za recenzie na ubytko 🙂

295anicka
13. apr 2023

Chodte sa pozriet k Hotelu Hubert, su tam rozne zvieratka pre deti

missviolet
13. apr 2023

akoze ta pozemna lanovka na Hrebienok je super aj na kocik, vmestite sa, tusim, ze som kocik aj zahliadla v nej.... tie vodopady su naozaj blizko, ale anazim sa vyhodnotit ten kocik... ja by som si babo dala do nosica a hotovo, vtedy uplne v pohode