Výlet s 2,5-ročným dieťaťom

060106
6. júl 2024

Ahojte mamičky kam chodíte na výlety zo svojimi 2,5 ročnými deťmi? Nam už dochádzajú nápady.

zuzana9393
6. júl 2024

@060106 my sme chodili v tomto veku na turistiky. Väčšinou hore vyslapal a dolu som ho zniesla. Neviem odkiaľ si, ale možno by také niečo ľahšie zvládol/la. My sme boli na Zarnove, Vapeci, Hrušove, Oponickom hrade, Hrdovickej skale, atď. Ak to nebolo úplne do kopca, chodil na odrážadle, ktoré sme zvykli niekam schovať a cestou späť ho zobrať. Treba samozrejme vymyslieť niečo zaujímavé, aby ho to bavilo, nejakú hru, piškóty, hľadanie veselých kameňov.... My sme mu aj malý paroh zo srnca podhodili aby našiel 😃

minesasubu
6. júl 2024

My chodime na farmy, kupat sa , vyberame trasy kde moze jazdit na odrazadlo to zboznuje, sledujem stranky na fb ak su podujatia v nasom okoli , bicyklovat chodime , minule sme si robili piknik ( este pred invaziou komarov) ale u nas vedie voda a odrazdlo takze sa snazime ist tymto smerom aby bol spokojny

060106
autor
6. júl 2024

@zuzana9393 to sme chceli aj my chodiť ale zabudla som napísať ze mame 5 týždňové bábätko takže niečo kde môžme chodiť aj kociarom

060106
autor
6. júl 2024

@minesasubu my sme chodili do kontaktných zoo ale ju tam skôr bavia preliezky 😁 ako zvieratká.

060106
autor
6. júl 2024

@060106 ja som skôr myslela niečo ako Donovalkovo