V ktorom slovenskom hoteli sa dá kúpať so štvormesačným bábom?

jankavra
10. okt 2014

Ahojte, chcem ist s muzom a mojim 4 mesacnym babom niekam na vylet, no chcem aby v tom hoteli bol aj detsky bazenik s teplou vodou.Moj Leusko vodu miluje a keby bolo nahodou zle pocasie tak ho chcem zabavit. Len uz potrebujem vypadnut. Dakujem za radu 🙂

pamaja1
10. okt 2014

@jankavra hotel Permon na Podbanskom

libka1
10. okt 2014

V Patinciach vo Welness hotely

hamca
10. okt 2014

@jankavra my sme boli teraz v hoteli certov, lazy pod makytou. Bol tam maly detsky teply bazen.

kimina7
10. okt 2014

podla mna vacsina welnes hotelov, aj my sme boli prvykrat na vylete s 4 mesacnou dcerkou, zobrali sme deti aj do vyrivky, akurat sme to stisili, tam bola teplucka voda

monicka9
10. okt 2014

Hotel borovica vo vysokých tatrach🙂 Chotel Chopok v jasnej🙂 a okrem plaveckeho bazénu nájdeš aj vyrivku a menší bazén na slielnici hotel Kaskády🙂

danieli
11. okt 2014

Odporúčam permon ako pisala pamaja1 skvelý prorodinny hotelík

katka116
11. okt 2014

my mame prejdene aj Patince aj Permon, to sa neda so Stegersbachom alebo celkovo s Rakuskom absolutne porovnavat ale napr so St Martins, uplne ine sluzby, virivky a bazeny v top stave... Permon sauny som bola prekvapena ze boli v stave, ze by sa im kludne hodila rekonstrukcia. Pozeram ze si z okolia BA, takze doporucujem skor to Rakusko

jankavra
autor
13. okt 2014

hmmm dakujem len teraz neviem ako to je ked idem s babatkom do zahranicia..potrebujem nejake papiere alebo doklad???

vevet
13. okt 2014
estrapo
13. okt 2014

@katka116 ahoj. taka hlupa otazka. ako je to jazykovo v rakuskych hoteloch, ktore spominas? vieme iba sk a ang a citime sa dost neprijemne, ked nikomu nerozumieme ☹ dohovorili by sme sa? dik.

katka116
14. okt 2014

@estrapo aj my tam hovorime po anglicky ale niektore pojmy uz po rokoch vieme aj v nemcine

kaja00
14. okt 2014

vyborny hotel na Štrbskom plese, Hotel Trigan, prerobeny vhodny pre male deti, detsky kutik a samozrejme aj welnes kde je detsky bazen

lauricka
14. okt 2014

v dobrych hoteloch by mali byt bazeny ciste relativne. Avsak, vzdy musis ratat s rizikom pre tak male dieta, ze moze nieco chytit. 100x nemusi a raz sa zrovna "postasti". A neviem, ci prave detske bazeny, kde sa striedaju rozne deti, su tak 100% spolahlivo ciste 😉 . To mas asi jedno. Vyberajte si kvalitne hotely. V niektorych byvaju aj kurzy plavania pre babatka, tam by mozno mohla byt ta voda viac kontrolovana. Kam by som ale dieta nedavala, su virivky, ani kupaliska, termalne alebo bezne. Take male nie.

radlinka
14. okt 2014

Aquapark Galandia - galanta odporucam 🙂

ewelinna
14. okt 2014

Hotel Grand Praha -Tatranska Lomnica, nie je tam sice origi detsky bazen, ale voda teplucka, vo vnutornom a az horuca vo virivkach a vonkajsom bazene🙂 kupali sa tam aj malinke deticky.

rodinnevikendy2
17. okt 2014

Plávanie PLUTVIČKA, hotel Crowne Plaza od 4.mesiacov, centrum Bratislavy, prebieha prihlasovanie na november-december, tešime sa na vás !
Možnsť oboch rodičov v bazéne emoticon

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

milan_branik
19. okt 2014

@pamaja1 presne to som chcel odporucit aj ja.... Permon je naj hotel pre deti uz som bol vo viacerych a v Permone ma nesklamali....... pre deti je to idealne...... troska vyssie ceny ale inak super.....

rodinnevikendy2
25. nov 2014

Srdečne vás pozývame na rozprávkový Mikulášsky pobyt s Babyplávaním MIKULÁŠ
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

🙂 🙂 🙂 🙂

zojka29
25. nov 2014

permon je ako stvoreny

rodinnevikendy2
10. feb 2015

ZVIERATKOVO

https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

SRDEČNE POZÝVAME NA RODINNÝ POBYT S BABYPLÁVANÍM DETÍ A ROZPRÁVKOVÝM PROGRAMOM NA ZVIERACEJ FARME 🙂