Ubytovanie s polpenziou vo Vysokých Tatrách

luba_buba
2. aug 2017

Prosím poraďte penzión vo Vysokých Tatrách s možnosťou polpenzie v lokalite Tatranská Lomnica, Nová Lesná, Stará Lesná, Starý Smokovec... pre dvoch dospelých a 5 mesačné bábo. Hľadám hľadám a zúfam, s tou polpenziou je problém, veľa ubytovaní buď neposkytuje žiadne stravovanie alebo len raňajky. Cenovo tak do 25 eur na osobu.

emi16
2. aug 2017

Penzion Encian
Rodinna izba
V Tatranskej Lomnici
Je to vacsia izba, pytaj si s balkonom. V izbe je chladnicka
Pre osobne pouzitie
Skus sa dohodnut s majitelom na cene

nina19833
2. aug 2017

A na zľavomate si neskúšala pozerať? Však tam nájdeš tiež všeliaké ubytovania a aj so stravou. Lešn netreba zúfať, isto niečo nájdeš, čo bude podľa tvojích predstáv. Len si treba aj uvedomiť takú vec, že sú tatry teraz dosť preťažené

emi16
2. aug 2017

@nina19833
Pravda, prave sme sa odtial vratili
Hlava na hlave

luba_buba
autor
2. aug 2017

@emi16
@nina19833
My sme chceli ísť tento víkend práve kvôli týmto teplotám. Takže neodporúčate Tatry? Na byte trčať nechceme ☹

emi16
2. aug 2017

Ako vzdy sa da, len treba ratat, ze sa budete ludom vyhybat a nie si uzivat vyhlady
A Popradske pleso, masaker
Najlepsie je tam ist mimo prazdnin
Zaujimavy zazitok je ak galeria triklandia v Starom smokovci, tam sa ale treba objednat

hettinka
2. aug 2017

fuha, som chcela ísť zajtra, ale asi to zruším, na Hrebienku sú medvedie dni, v Štrbskom vystupuje Lúčnica, tak to tam bude naozaj nátresk

inak, my v Tatrách vždy bývame v SOREA hoteloch, bola som už v Trigane, Titrise aj v Hutníku, ten je trošku jednoduchší. Najviac sa mi páčil Trigan na Štrbskom Plese, ale všade bolo super a výborne varia. Dieťa dávajú tuším do 7 rokov zadarmo.

lujziana44
2. aug 2017

Skúste zlavomat 🙂 Tam si len zadáte lokalitu a ono to vyhľadá všetky ponuky. Celkom sa tam dá ušetriť ale to sa oplatí tak aspoň na víkendový pobyt a viac 🙂 Dúfam, že aspoň trošku pomôže

0silvia0
2. aug 2017

@luba_buba myslím, že dosť neskoro na tento víkend zháňať ubytovanie v Tatrách, pravdepodobne bude všetko plné. Kolegyňa práve hľadala ubytovanie a ledva našla pre dvoch...

hettinka
2. aug 2017

ja som pozerala na predlžený septembrový víkend ... bez úspechu zatiaľ

kubinka1
24. aug 2017

pozrite zazitkovepobyty.sk, je tam plavecky pobyt smolkoviny cez predlzeny vikend 🙂

cipa1
24. aug 2017

@hettinka rodinny plavecky pobyt Lysa pod makytou? skus pozriet.

hettinka
24. aug 2017

@cipa1 už máme, Titris v Lomnici, ale ideme skôr, ešte teraz v auguste

surrender
24. aug 2017

http://m.apartmangerlach803.webnode.sk
Ja môžem len a len odporučiť toto ubytovanie. Je to síce "len" garsónka, nie hotel, ale je to výborné ubytovanie za úplne super cenu vo Vysokých Tatrách. 😉

adrianazs
24. aug 2017

Dobry den odporucam hotel Hills v Starej lesnej maju uzasny vodny svet mi sme mali pol penziu fakt vyborny hotel ticha lokalita skuste pozriet ich stranku mi sme tiez naposlednu chvilu rezervovali ale sme neboli sklamany cez velku noc toho roku odporucam

sonia33
7. sep 2017

Prosím Vás, dá sa s kočiarom prejsť zo Starej Lesnej do Tatranskej Lomnice pešo? Či radšej máme ísť spojom? Za odpovede ďakujem 😉

jihlavanka
7. sep 2017

Penzion Vila Park, Tatr. Lomnica

ivkadarko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz