Tipy na výlety so športovým kočíkom

sanny2993
10. sep 2021

Ahojte. Keďže sme sa stali prechodom na športový kočík mobilnejši, a ide moje number one ročne farebné obdobie ❤️poprosím vás o typy na vylety v ramci celého SR (uprednostňujeme stredné Slovensko a Nízke Tatry) kde sa dostaneme s kočíkom - idealne asfaltový terén, pripadne rovina a mierne stúpanie (mame aj nosič). Môžu to byť tiesňavy, rozhladne, doliny, arboreta, proste krásne miesta 😍😍 ďakujem

gelory
10. sep 2021

Gaderská dolina napríklad, tam by si sa mala s kočiarom dostať aj na hrad. Alebo v Kláštore pod Znievom je spravená taká veľká lavička a aj hojdačka. Neviem, je toho veľmi veľa. Skús sa pridať do nejakej takejto skupiny napríklad.

balaskovae
10. sep 2021

s takym terenakom mozes ist vsade 🙂 ja uz som veru videla mamicky trepat tie kociky vsade mozne 🙂

sanny2993
autor
10. sep 2021

@gelory ten Klastor ma zaujal, prosím ta dostupnost k tej lavicke a k h9jdacke je aj s kocikom? Su pri sebe? 🙂🙂

enoula
10. sep 2021

Pribylina a Ticha a Koprova dolina. To aj cyklovozikom je super vylet

miriamik77
10. sep 2021

To by aj mňa celkom zaujímalo. Viem, že to tam je niekde, ale kde a ako sa tam dostať?

gelory
15. nov 2021

Baby inak to ani ja neviem :D To som spomenula len preto, že som tiež o tom počula a čítala už viackrát.