Tip na výlet s 19 mesačným dieťaťom

anjelik44
4. nov 2021

Zdravím Vás maminky 🙂
Prosím Vás ak budete mať čas napíšte mi nejaké tipy na výlet s 19 mesačným dieťaťom, na zimu najlepšie v okolí nejakého lyžiarskeho strediska , kde sa dá sánkovať aj s dieťaťom, tip na nejaké ubytko v okolí Tatier nepotrpíme si na luxuse ale nech je to vhodné aj pre dieťa 🙂 Chcela by som niečo naplánovať na Vianoce alebo Silvester keď sa vôbec ešte niečo nájde, keď nie tak asi len tak na víkend :D ďakujem vopred 😇😇😇

vanda323
4. nov 2021

@anjelik44 No nechcem strašiť ale aj keď.nebude lockdown

luccija
4. nov 2021

@anjelik44 ja mám rada Liptovský Ján kvôli tej dlhej doline na prechádzky aj kopček na sánkovanie, kaďa na vonkajšie kúpanie, všade blízko ci do Jasnej, Tatralandie....a penziónov je veľa.Ale v lete je tam viac čo vidieť a robiť.

dom_evi
4. nov 2021

Nemyslim, ze sa bude dat niekam ist takto aj s ubytovanim. Ak aj ano, tak to bude uz asi aj obsadene vsetko.

anjelik44
autor
4. nov 2021

@luccija ďakujem krásne za tip 🙂)

anjelik44
autor
4. nov 2021

@dom_evi nezaujimaju ma komentare tohto typu , stale sa najde niekto kto siri negativizmus , poprosim len zazitky a tipy maminiek ktore chodia s detickami a maju dobre recenzie ......ani covid ani lockdown ma nezaujimaju informacie predsa si mozme zapisat ulozit a hocikedy ist na pekne miesta a na prechadzky a sankovacky snad mozem , nehnevajte sa ale vsade na kazdom kroku je len toto tak tu poprosim len Vase zazitky a kde sa oplati ist, ďakujem !

maickamf
4. nov 2021

@anjelik44 aj Valčianska dolina je fajn pre detičky, len to je ďaleko od Tatier🙂

anjelik44
autor
4. nov 2021

@maickamf dakujem pozriem si to 😊

danieli
4. nov 2021

Chata Bachledka za nas bomba, my to tam milujeme, majitel zlaty clovek

vanda323
4. nov 2021

@anjelik44 Joj prepáč veď ja som to tak nemyslela....

drobcek26l
5. nov 2021

Chata Čertov. Blízko PU

poslednepogo
5. nov 2021

@anjelik44 Zuberec 🙂

pattinka
5. nov 2021

@anjelik44 Levočská dolina 😊 sánkovačka s malým dieťaťom, lyžovanie (deti i dospelý), krásna príroda, super wellnes a nádherné historické mesto - Levoča , cez ktoré prechádzate cestou, alebo ho mate od ubytovania necelých 6 km, čiže autom do 10 minút, ale aj peši krásna prechádzka po cyklistickom chodníku.

ssiinnkkaa
6. nov 2021

@anjelik44 síce to niesu Tatry ale možno by som pozrela ubytovanie aj na Orave v dedinách v okoli Námestova je plno chát vždy sa nájde nejaký kopec na sankovacku a je tu veľký predpoklad snehu

senta_sofia
6. nov 2021

@ssiinnkkaa sojka.eu, demanovska dolina za rohom, liptovska mara kusok. Maju detsky kutik v restauracii a bazen, detske ihrisko na dvore, posankovat take male sa da aj priamo tam

lejduska
6. nov 2021

@anjelik44 ak môžem dám konkrétny tip úbytko v Tatrách v Starej Lesnej,hotel lesana v ktorom je detské centrum aby bolo co robiť aj po večeroch 😁 boli sme tam v lete a vravím si,že na najbližších 10 rokov máme jasno v destinácií 😂 len neviem ako v tejto situácií ci budu hotely fungovať, možno skôr úbytko na súkromí. V Tatrách je kopu pekných miest ale ináč aj chodník v korunách stromov je teraz bezbariérový 🙂 Rozmýšľam presne ako ty, chceme niekam ísť len nemáme jasno v tom kde a kedy 😁 a máme rovnako staré dieťa 🙂

clevertina
6. nov 2021

@anjelik44 ja odporúčam apartmány bachledka, sú hneď pri lanovke. S drobcom môžeš absolvovať chodnik korunami stromov. A môžete okrem lyžovačky naplanovat aj rôzne výlety napr do Poľska do Zakopaného alebo ísť sa kúpať, hneď za hranicami sú 2 termálne kúpaliská. U nás je Bachledka ❤️

anjelik44
autor
6. nov 2021

@clevertina
@lejduska
Ďakujem Vám ženy za tipy presne si tak predstavujem trosku oddychu sankovacka prechadzky v prirode a keby sa dalo tak aj nejake jacuzzi ( to je moj sen teraz :D ) , pozrela som tie ubytka co ste pisali no je dost nad nas budget ale inak su pekne 🙂 asi budem hladat nieco v Ždiari nam sa tam strasne paci Tatry su z tej strany prekrásne a aj strediska tam su 🙂

lejduska
8. nov 2021

@anjelik44 nemáš začo, my sme boli v hoteli na pobyt cez zľavu dňa čiže sa to oplatilo. A ináč Ždiar je super voľba,okrem penziónov je tam aj kopu apartmánov a domčekov k prenájmu (o jacuzzi sa treba informovať 😁). Boli sme 2x na súkromí k tomu lyžovačka a výlet do Zakopaneho ako už spomínala mamička po mne. Určite niečo vhodne nájdeš a vymyslís 🙂 my asi dáme 1dňovku, čo je najposlednejsi variant ale ináč to neide 😅

wawna
5. dec 2021

my sme často jazdili na bicykli a to som dieta posadila do sedačky na bicykel a jazdili sme. Dcera bola velmi nadšena a ja spokojna