Tatry s kočikom

dankolia
13. aug 2018

Dobrý deň viete mi poradiť kde sa dá isť v Tatrách z kočikom? Popradske a Štrbské sme už boli😀 ďakujem.

kacenka255
13. aug 2018

sliezsky dom

matrix87
13. aug 2018

Hrebienok, Štart v Lomnici

hettinka
13. aug 2018

Rainerova chata z Hrebienka

ellieellie
13. aug 2018

My sme šli zo Starého Smokovca lanovkou na Hrebienok, odtiaľ na Rainerovu chatu, tam sme si kočík odložili, malého som naložila do nosiča a prešli sme sa ešte ku vodopádom (od chaty je to ešte asi tak 20 minút).

Aj ja sa spýtam - okolo ktorého plesa sa dá lepšie a krajšie prejsť s kočíkom? Okolo Štrbského alebo Popradského?

lienka9
13. aug 2018

@dankolia dobry den.rada by som sa opytala ako ste zvladli vystup na popradske pleso..ideme vo stvrtok a tiez som nad tym uvazovala ale odradza ma to stupanie a klesanie ci dietatu nevadi..napr.ak by isiel cestou spat vkuse dole hlavou v kociku alebo ako ste to vyriesili? Dakujem.

dankolia
autor
13. aug 2018

@ellieellie no zabudla som ze aj na Hrebienku aj rainerovej sme už boli😀

dankolia
autor
13. aug 2018

@ellieellie okolo Štrbského pekne sá da prejst z kočikom Popradsķe len v nosiči včera sme boli😊

dankolia
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dankolia
autor
13. aug 2018

@lienka9 Cesta je v pohode od vlakovej zastávky sme šli približne hodinu a pol (odychovali sme) večšinou sa ide do kopca ale nič hrozné cesta vedie priamo až k jazeru ale okolo len z nosičom z kočiarom bez šance.Mam ročneho drobca a všetko bolo v poriadku takže naozaj dá sa to.