Tatry s 5-mesačným

simona082
18. sep 2024

Ahojte, chcem sa spýtať ak je tu niekto spod Tatier a okolia, ideme 29.9.-2.10. s 5 mesačným synom do Lesnej. Na turistiku s tak maličkým nechceme ist, takže nam zostáva klasika Štrbské a okolie, Bachledka a na Popradské s kočíkom. Chcem sa spýtať či bude treba aj fusak do kočíka. Viem závisí od počasia...v tomto období pred 2 rokmi sme zažili aj sneh samozrejme hore na Téryho ale ani dole to nebola žiadna výhra😀
Takže vlastne to ani nie je otázka len sa chcem uistiť, ze ten fusak minimálne prechodný bude treba, však? Ďakujem pekne, prosím nezhatujte ma, značka Prvé dieťa 😀😀

krevet86
18. sep 2024

@simona082 Radšej zober. Tatry sú v tomto nepredvídateľné. My sme boli pred dvomi rokmi v septembri a snežilo aj v Lomnici. Takže dieťa v zimnej bunde deke,nánožníku ale super spala. 😄 Radšej mať a nepoužiť ako by Vám to chýbalo.

kitycat
18. sep 2024

Idete autom tak zober, fusak, deku aj ciapku, aj tak budete brat pol domacnosti 😂

O nositku a nosiacej bunde si este nepocula? My sme vysli na Teryho, to bolo ale teplejsie a kocikom na Hrebienok, prsalo cely den 😃

simona082
autor
18. sep 2024

@kitycat pocula😅 ale nechcem ísť s tak maličkým ešte na kopce neviem mam taky rešpekt ešte asi. A nemám nosič ani v ňom nikdy nebol tak to nejdem riskovať ze mi začne v pol ceste štrajkovat 😀

eternity24
18. sep 2024

@simona082 jasne, radšej zober prechodný fusak. Radšej mať veci navyše ako ti ma niečo chýbať. A s kočíkom môžeš ist aj na sliezky dom

simona082
autor
18. sep 2024

@kitycat s tou pol domacnostou máš pravdu😅 dúfam ze sa ja vôbec vojdem do auta😅

oblecenie99
18. sep 2024

@simona082 Ja by som zabalila ten fusak, v najhoršom zostane nepoužitý v aute 🙂 My chodíme do Tatier vždy v lete, ale i tak balím vždy dvojaké oblečenie, lebo tam sa ťažko trafiť a radšej mať, ako nemať. Plus mysli na náhradné oblečenie, aby ste mali dosť, že keď potrebuješ niečo v ruke preprať, aby ti to aj stihlo vyschnúť, ak by ešte nekúrili.

luccija
18. sep 2024

@simona082 áno, určite aj teplejšie veci aj sebe🙂

simona082
autor
18. sep 2024

@krevet86 aj my presne takto pred 2 rokmi na prelome sept/okt a snežilo ako bláznivé 😀 radšej zoberiem🙂

simona082
autor
18. sep 2024

@eternity24 no to mi ani nenapadlo veru. Radšej Radšej zoberiem. Lebo niekedy fakt neviem ze co mu obliecť. Ideme na prechadzku v chládku zima na slnku teplo, tak odokryvam a zakryvam 😀 a najlepšie ze ved pozriem do iných kočíkov qko majú deti oblečené...a jedna bosé nôžky a druhá čiapku, tak sú vyber😀

eternity24
18. sep 2024

@simona082 výhoda je, že kočík odvezie. Takže radšej mať dole v košíku v kočíku, ako nemať.