Tatralandia v daždi

rozala111
18. jún 2012

Ahojte, chcem sa spýtať, či ste niekto bol v Aquapark Tatralandia s deťmi, keď pršalo. Máme niečo naplánované, ale trochu sa obávam, čo s deťmi (6, 5, 4, 3 - ročné) keď bude vonku pršať a chladno. dá sa tam ísť aj v takom počasí? a ako je to s toboganmi, pretože ako pozerám na nete, tak väčšina je od 120 cm, a to má zatiaľ len 1 dieťa, ostatné sú malé - najmenší 90cm. Je to vôbec vhodné tam ísť s takými detičkami, a hlavne ak bude pršať? ďakujem.

ozujskova
18. jún 2012

je tak aj vnutorny detsky bazen...zabavia sa... 😀

lenusiknr
18. jún 2012

@rozala111 ja som tam bola teraz v nedelu a pokym je drobec maly nikdy viac... je to tam pre deti tak od 5 rokov podla mna mensie nie... nenormalne vela ludi, clovek si nasiel ledva miesto v bazene, tobogany nebezpecne aj pre 5 rocne dieta, cakanie nane vyse pol hodka...
prostredie je krasne a mozno keby tam je malo ludi je to o niecom inom a radsej by som tam asi sla v zlom pocasi ako takto ked bolo horuco.. vnutrony bazen tam je, su tam smykalky pre deti no nic extra velke....
sklamana som bola... mozno ked bude mat drobec 8 rokov a bude ho to bavit no takto tie deti nemozes spustit z oci ani na sekundu... kazdu hodku hlasenie ze sa stratilo 2,3 rocne dieta:( a jedno 2 rocne sa tam topilo-museli ho ozivovat...:(

rozala111
autor
18. jún 2012

no super, tak uvidíme, ale našťastie naše deťúrence - teda moje už vedia plávať, ale aj tak sa asi budem obávať, keď tam bude tak veľa ľudí

dada1212
18. jún 2012

ak sa dá, treba ísť ešte pred prázdninami a napríklad v pondelok,utorok, nie cez víkend. lebo teraz boli všade tie zľavové kupony na vstup a vstup je v podstate lacnejší s kuponmi ako na veľa obyčajných kúpalísk. takže ľudí tam bude bývať teraz dosť veľa.
neviem, či idete tiež na kupony, ak áno, tak chodte skôr mimo víkendov ak sa vám bude dať, ak kupony nemáte a chcete ísť cez víkend, skúste radšej iný aquapark

rozala111
autor
25. jún 2012

Ahojte, tak sme boli v sobotu, bolo chladnejšie a nebolo až tak veľa ľudí, ale detské bazény vnútri boli preplnené, no našťastie naše detská vydržia aj vo väčších, tak si to užili.
My sme nemali problém s ničím, čakala som, že tam bude veľa ľudí, veď je to aquapark, tobogany vyskúšali všetky deti aj 3 roč. synovec a bolo to v pohode, zvládli sme to, malým sa páčilo, majú veľa zážitkov.
Tentoraz sa tam deti asi nestrácali, pretože žiadne hlásenie nebolo.

barcelona94901
25. jún 2012

nám tatralandia nesadla,raz a dosť
nával ľudí a niektorí vobec nebrali ohľad na menšie deti čo tam boli
a to sme tam neboli počas víkendu,mysleli sme si,že to bude lážo,plážo ,no bolo to dovi,dopo 😖

spik28
26. jún 2012

my sme boli v Tatralandii minuly rok a to sme sli skoro rano lebo na obed uz bolo tolko ludi ze sme radsej sli na ubytko

syslica
14. aug 2012

Teraz je pri Tatralandii v Liptov aréne výstava Giganti z doby ľadovej. Majú tam tuším 17 pravekých zvierat v životnej veľkosti a premietajú animovaný film o mamutoch + možno ísť aj do zrkadlového bludiska. V Tatralandii bol (ako zvyčajne) nával, toto nás zaujalo viac.

honza485
18. aug 2012

Ahojte prosim Vas chcel by som aby ste mi poradily či sa mi oplati ist do Tatralandie teraz v pondelok 20.8 ale bojim sa že tam bude veľa ludi, alebo mam račej počkať lebo je to pre mňa pomerne veľká vzdialenosť. Dakujem za odpoved